مهندسین منظـر گستـر

نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

نصب و تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی ساختمان|منظرگستر

نصب و تعمیر پنجره دوجداره خراب را از کجا شروع کنیم؟

آیا نصب و تعمیر پنجره دوجداره امکان پذیر است؟ شما هم از در و پنجره های دوجداره در خانه خود استفاده می کنید؟ تابحال نیاز به خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان داشته اید؟نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان یک کار تخصصی است که باید حتما توسط افراد خبره انجام گیرد. شروع تعمیر پنجره دوجداره خراب از بررسی قطعات و پیدا کردن ایراد شکل می گیرد.در واقع کسی که می خواهد در یا پنجره دوجداره را به بهترین نحوه ممکن نصب یا تعمیر نماید، باید بتواند قطعات مختلف آن را از هم تشخیص دهد.جهت مشاهده لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401 و آشنایی با مزایا و معایب درب و پنجره دوجداره با ما همراه باشید

اجزای مختلف پنجره دوجداره
شیشه، پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات سه عنصر اصلی پنجره های دوجداره می باشند

با اجزای مختلف پنجره دوجداره آشنا شوید

پنجره های دوجداره دارای چندین قسمت مهم هستند.  شیشه، پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات سه عنصر اصلی پنجره های دوجداره می باشند.شیشه ها به صورت دو یا چند جداره با خاصیت مقاومت در برابر تغییرات دمایی و ضربه های مختلف، روی پروفیل upvc قرار می گیرند.

پروفیل های یو پی وی سی با استحکام بالای خود می توانند در مقابل عبور صدا و انرژی نیز مقاومت مطلوبی از خود نشان دهند. این نوع پروفیل ها وزن پایینی دارند. ورق های گالوانیزه می توانند به عنوان حمایت کننده بین محیط خالی پروفیل های upvc قرار گیرند.یراق آلات به عنوان مهم ترین اجزای تمام پنجره های دوجداره اگر مرغوب نباشند، نه تنها آسیب و خوردگی در پنجره ایجاد می شود.

مراحل تعمیر پنجره دوجداره
بررسی فنی اجزای پنجره و شروع تعمیر را به مهندسین منظر گستر بسپارید

مراحل تعمیر پنجره دوجداره

نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره را تنها کسانی که در این زمینه تخصص دارند می توانند انجام دهند. بنابراین به شما توصیه می کنیم انجام مراحل تعمیر پنجره دوجداره اعم از تشخیص ایراد پنجره، بررسی فنی اجزای پنجره و شروع تعمیر را به مهندسین منظر گستر بسپارید.مشکلات مختلفی ممکن است در حین استفاده برای پنجره های دوجداره رخ دهد. از این رو لازم است حتما یک متخصص و کارشناس معتبر مراحل تعمیر پنجره دوجداره را تشخیص دهد.

اصلاح صداگیری پنجره های دوجداره
پنجره های دوجداره برای از رهایی از مشکل ورود سروصدا در ساختمان ها نصب می شوند

اصلاح صداگیری پنجره های دوجداره

پنجره های دوجداره برای از رهایی از مشکل ورود سروصدا در ساختمان ها نصب می شوند. حال اگر متوجه ورود و خروج سروصدای اضافی به داخل منزل خود شده اید، می توانید از خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان کمک بگیرید. افراد متخصص در این حوزه می توانند به راحتی شما را راهنمایی کنند.

تعویض یا تعمیر یراق آلات شکسته و آسیب دیده
یراق آلات در کارکرد صحیح پنجره های دوجداره نقش مهمی دارند.

تعویض یا تعمیر یراق آلات شکسته و آسیب دیده

یراق آلات در کارکرد صحیح پنجره های دوجداره نقش مهمی دارند. در صورتی که با ایراد در باز و بسته شدن پنجره دوجداره مواجه شدید، احتمالا یراق آلات پنجره ی شما آسیب دیده است. کیفیت یراق آلات مساوی با کارکرد صحیح پنجره دوجداره و باز و بسته شدن آسان می باشد.در صورتی که یراق آل شکسته باشند، ممکن است نیاز به جایگزین کردن آن با یراق آلات جدید داشته باشید.

رگلاژ و رفع گیر و ایراد پنجره دوجداره
از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره می توان به رگلاژ اشاره نمود.

رگلاژ و رفع گیر و ایراد پنجره دوجداره در هنگام باز و بسته شدن

از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره می توان به رگلاژ اشاره نمود. رگلاژ پنجره های دوجداره شامل چندین کار می شود. در وهله ی اول رگلاژ یراق آلات، زاماک و اسپانیولت باید انجام گیرد. برای این کار تعمیرکاران از لوازم مخصوص مثل آلن استفاده می کنند.همچنین جای گیری درست شیشه پنجره های دوجداره نقش مهمی در رگلاژ صحیح آن دارد.  با رگلاژ صحیح، این مشکل نیز رفع می گردد. البته فراموش نکنید که این کار حتما باید توسط یک تعمیرکار باتجربه انجام شود.

تعمیر یا تعویض لولاهای آسیب دیده و شکسته
اگر می خواهید دیگر بخش های پنجره خراب نشوند، باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض لولاهای شکسته پنجره دوجداره خود اقدام کنید

تعمیر یا تعویض لولاهای آسیب دیده و شکسته

لولاهای پنجره دوجداره از مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند و به آسانی آسیب نمی بینند. اما حوادثی مثل زلزله می تواند باعث آسیب دیدن آن شود. اگر می خواهید دیگر بخش های پنجره خراب نشوند، باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض لولاهای شکسته پنجره دوجداره خود اقدام کنید.

 درزبندی و عایق بندی پنجره دوجداره
اگر درزبندی و عایق بندی پنجره های دوجداره به شیوه صحیح انجام نگیرد، این پنجره ها دیگر هیچ کارایی نخواهند داشت

اصلاح درزبندی و عایق و عایق بندی پنجره دوجداره

اگر درزبندی و عایق بندی پنجره های دوجداره به شیوه صحیح انجام نگیرد، این پنجره ها دیگر هیچ کارایی نخواهند داشت. در واقع نقش اصلی پنجره های دوجداره، عایق بودن در برابر سرما و صدا است. در صورتی که می خواهید پنجره دوجداره شما عمر طولانی تری داشته باشد، حتما نسبت به بررسی سالم بودن عایق بندی پنجره خود اقدام کنید. کارشناسان و تعمیرکاران شرکت مهندسین منظر گستر می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

کوتاه کردن ارتفاع لنگه بازشو پنجره
تنظیم کردن میزان ارتفاع پنجره از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان به حساب می آید

کوتاه کردن ارتفاع لنگه بازشو پنجره در مکان هایی که گیر دارد

تنظیم کردن میزان ارتفاع پنجره از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان به حساب می آید. در واقع برخی اوقات بعد از نصب پنجره متوجه بلند بودن لنگه دربازشو می شویم. یادتان باشد هیچ وقت بدون داشتن تخصص برای رفع ایرادات پنجره دوجداره در تهران اقدام نکنید و حتما با مراکز تخصصی در این زمینه تماس حاصل کنید.

تغییر جهت باز شدن پنجره از چپ به راست یا بالعکس
ایجاد تنوع در دکوراسیون از مهم ترین نیازهای مردم است.

تغییر جهت باز شدن پنجره از چپ به راست یا بالعکس

ایجاد تنوع در دکوراسیون از مهم ترین نیازهای مردم است. به همین دلیل برخی اوقات با عوض شدن دکوراسیون های داخلی، نیاز است که جهت باز شدن پنجره تغییر کند. در واقع با جابجا شدن وسایل منزل مثل مبل، تلویزیون و لوازم دکوری، ممکن است دیگر نتوانید پنجره را باز کنید. اما دیگر جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

شما با استفاده از خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان که توسط شرکت مهندسین منظر گستر ارائه می شود، می توانید جهت باز شدن پنجره خود را عوض کنید.

برای آن که بتوانید ارزان ترین در و پنجره دوجداره خریداری نمایید و خرید مستقیم در و پنجره یو پی وی سی از کارخانه را تجربه کنید و از خدمات نصب و تعمیر بهره مند شوید، کافی است با شرکت مهندسین منظر گستر تماس حاصل نمایید.

2 پاسخ

  1. توصیه میکنم حتما از تولیدی های معتبر خرید کنید. من بدون تحقیق از یه جایی درب دوجداره خریدم متاسفانه هفته اول دستگیرش شکست… اما تجربه خرید از منظرگستر عالی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *