مهندسین منظـر گستـر(با وقار)

نشانی:آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

نصب و تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی ساختمان|منظرگستر

نصب و تعمیر پنجره دوجداره خراب را از کجا شروع کنیم؟

آیا نصب و تعمیر پنجره دوجداره امکان پذیر است؟ شما هم از در و پنجره های دوجداره در خانه خود استفاده می کنید؟ تابه حال نیاز به خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان داشته اید؟نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان یک کار تخصصی است که باید حتما توسط افراد خبره انجام گیرد. شروع تعمیر پنجره دوجداره خراب از بررسی قطعات و پیدا کردن ایراد شکل می گیرد.در واقع کسی که می خواهد در یا پنجره دوجداره را به بهترین نحوه ممکن نصب یا تعمیر نماید، باید بتواند قطعات مختلف آن را از هم تشخیص دهد.

می توان گفت نصب و تعمیر پنجره دوجداره یکی از مهم ترین خدمات مورد نیاز اغلب مردم در واحدهای ساختمانی محسوب می شود. استفاده از پنجره های دوجداره زمانی نتیجه مطلوبی خواهد داشت که این پنجره ها به طور صحیح نصب شده باشند. نصب این مدل از پنجره های مدرن، نیاز به تجربه بالایی دارد. مهندسین منظر گستر می توانند پیش از ثبت سفارش پنجره دوجداره، مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان قرار دهند. یعنی برخی اوقات عدم آگاهی از نصب، استفاده و انتخاب پنجره دوجداره مناسب می تواند مشکلات جدی برای افراد ایجاد کند.

شرکت های معتبر در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره می توانند به شما کمک کنند تا بهترین و مناسب ترین مدل پنجره را برای منزل یا محیط کار خود تهیه نمایید. همچنین خدمات نصب و حتی تعمیر این لوازم را هم می توانید از شرکت هایی مثل مهندسین منظر گستر درخواست کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401 و آشنایی با مزایا و معایب درب و پنجره دوجداره با ما همراه باشید

اجزای مختلف پنجره دوجداره
شیشه، پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات سه عنصر اصلی پنجره های دوجداره می باشند

با اجزای مختلف پنجره دوجداره آشنا شوید

پنجره های دوجداره دارای چندین قسمت مهم هستند.  شیشه، پروفیل یو پی وی سی و یراق آلات سه عنصر اصلی پنجره های دوجداره می باشند.شیشه ها به صورت دو یا چند جداره با خاصیت مقاومت در برابر تغییرات دمایی و ضربه های مختلف، روی پروفیل upvc قرار می گیرند.

پروفیل های یو پی وی سی با استحکام بالای خود می توانند در مقابل عبور صدا و انرژی نیز مقاومت مطلوبی از خود نشان دهند. این نوع پروفیل ها وزن پایینی دارند. ورق های گالوانیزه می توانند به عنوان حمایت کننده بین محیط خالی پروفیل های upvc قرار گیرند.یراق آلات به عنوان مهم ترین اجزای تمام پنجره های دوجداره اگر مرغوب نباشند، نه تنها آسیب و خوردگی در پنجره ایجاد می شود.

مراحل تعمیر پنجره دوجداره
بررسی فنی اجزای پنجره و شروع تعمیر را به مهندسین منظر گستر بسپارید

مراحل تعمیر پنجره دوجداره

نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره را تنها کسانی که در این زمینه تخصص دارند می توانند انجام دهند. بنابراین به شما توصیه می کنیم انجام مراحل تعمیر پنجره دوجداره اعم از تشخیص ایراد پنجره، بررسی فنی اجزای پنجره و شروع تعمیر را به مهندسین منظر گستر بسپارید.مشکلات مختلفی ممکن است در حین استفاده برای پنجره های دوجداره رخ دهد. از این رو لازم است حتما یک متخصص و کارشناس معتبر مراحل تعمیر پنجره دوجداره را تشخیص دهد.

اصلاح صداگیری پنجره های دوجداره
پنجره های دوجداره برای از رهایی از مشکل ورود سروصدا در ساختمان ها نصب می شوند

اصلاح صداگیری پنجره های دوجداره

پنجره های دوجداره برای از رهایی از مشکل ورود سروصدا در ساختمان ها نصب می شوند. حال اگر متوجه ورود و خروج سروصدای اضافی به داخل منزل خود شده اید، می توانید از خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان کمک بگیرید. افراد متخصص در این حوزه می توانند به راحتی شما را راهنمایی کنند.

تعویض یا تعمیر یراق آلات شکسته و آسیب دیده
یراق آلات در کارکرد صحیح پنجره های دوجداره نقش مهمی دارند.

تعویض یا تعمیر یراق آلات شکسته و آسیب دیده

یراق آلات در کارکرد صحیح پنجره های دوجداره نقش مهمی دارند. در صورتی که با ایراد در باز و بسته شدن پنجره دوجداره مواجه شدید، احتمالا یراق آلات پنجره ی شما آسیب دیده است. کیفیت یراق آلات مساوی با کارکرد صحیح پنجره دوجداره و باز و بسته شدن آسان می باشد.در صورتی که یراق آل شکسته باشند، ممکن است نیاز به جایگزین کردن آن با یراق آلات جدید داشته باشید.

رگلاژ و رفع گیر و ایراد پنجره دوجداره
از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره می توان به رگلاژ اشاره نمود.

رگلاژ و رفع گیر و ایراد پنجره دوجداره در هنگام باز و بسته شدن

از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره می توان به رگلاژ اشاره نمود. رگلاژ پنجره های دوجداره شامل چندین کار می شود. در وهله ی اول رگلاژ یراق آلات، زاماک و اسپانیولت باید انجام گیرد. برای این کار تعمیرکاران از لوازم مخصوص مثل آلن استفاده می کنند.همچنین جای گیری درست شیشه پنجره های دوجداره نقش مهمی در رگلاژ صحیح آن دارد.  با رگلاژ صحیح، این مشکل نیز رفع می گردد. البته فراموش نکنید که این کار حتما باید توسط یک تعمیرکار باتجربه انجام شود.

تعمیر یا تعویض لولاهای آسیب دیده و شکسته
اگر می خواهید دیگر بخش های پنجره خراب نشوند، باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض لولاهای شکسته پنجره دوجداره خود اقدام کنید

تعمیر یا تعویض لولاهای آسیب دیده و شکسته

لولاهای پنجره دوجداره از مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند و به آسانی آسیب نمی بینند. اما حوادثی مثل زلزله می تواند باعث آسیب دیدن آن شود. اگر می خواهید دیگر بخش های پنجره خراب نشوند، باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض لولاهای شکسته پنجره دوجداره خود اقدام کنید.

 درزبندی و عایق بندی پنجره دوجداره
اگر درزبندی و عایق بندی پنجره های دوجداره به شیوه صحیح انجام نگیرد، این پنجره ها دیگر هیچ کارایی نخواهند داشت

اصلاح درزبندی و عایق و عایق بندی پنجره دوجداره

اگر درزبندی و عایق بندی پنجره های دوجداره به شیوه صحیح انجام نگیرد، این پنجره ها دیگر هیچ کارایی نخواهند داشت. در واقع نقش اصلی پنجره های دوجداره، عایق بودن در برابر سرما و صدا است. در صورتی که می خواهید پنجره دوجداره شما عمر طولانی تری داشته باشد، حتما نسبت به بررسی سالم بودن عایق بندی پنجره خود اقدام کنید. کارشناسان و تعمیرکاران شرکت مهندسین منظر گستر می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

کوتاه کردن ارتفاع لنگه بازشو پنجره
تنظیم کردن میزان ارتفاع پنجره از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان به حساب می آید

کوتاه کردن ارتفاع لنگه بازشو پنجره در مکان هایی که گیر دارد

تنظیم کردن میزان ارتفاع پنجره از مهم ترین خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان به حساب می آید. در واقع برخی اوقات بعد از نصب پنجره متوجه بلند بودن لنگه دربازشو می شویم. یادتان باشد هیچ وقت بدون داشتن تخصص برای رفع ایرادات پنجره دوجداره در تهران اقدام نکنید و حتما با مراکز تخصصی در این زمینه تماس حاصل کنید.

تغییر جهت باز شدن پنجره از چپ به راست یا بالعکس
ایجاد تنوع در دکوراسیون از مهم ترین نیازهای مردم است.

تغییر جهت باز شدن پنجره از چپ به راست یا بالعکس

ایجاد تنوع در دکوراسیون از مهم ترین نیازهای مردم است. به همین دلیل برخی اوقات با عوض شدن دکوراسیون های داخلی، نیاز است که جهت باز شدن پنجره تغییر کند. در واقع با جابجا شدن وسایل منزل مثل مبل، تلویزیون و لوازم دکوری، ممکن است دیگر نتوانید پنجره را باز کنید. اما دیگر جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

شما با استفاده از خدمات نصب و تعمیر درب و پنجره دوجداره ساختمان که توسط شرکت مهندسین منظر گستر ارائه می شود، می توانید جهت باز شدن پنجره خود را عوض کنید.

شایع ترین مشکلات پنجره دوجداره

شایع ترین مشکلات پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره پس از مدتی استفاده ممکن است دچار آسیب شوند. برخی از شایع ترین آسیب هایی که حین استفاده از پنجره های دوجداره رخ می دهند عبارتند از:

 1. ایراد در عایق بندی صحیح پنجره دوجداره
 2. باز ماندن درب پنجره های دوجداره
 3. عدم مقاومت در برابر حفظ انرژی
 4. از کار افتادن لاستیک های درون پنجره های دوجداره
 5. گیر کردن دستگیره پنجره دوجداره
 6. ورود آب و مایعات دیگر به درون یراق آلات پنجره
 7. شکستن لولای بازشو درب پنجره
 8. آسیب دیدن شیشه های پنجره دوجداره
 9. اختلال در عملکرد قفل پنجره ها
 10. آسیب دیدن بخش عایق
 11. آسیب قطعه اسپانیولت پنجره ها
 12. خراب شدن درب پنجره بر اساس باز و بسته کردن غیر اصولی

هر کدام از این مشکلات را می توان با تبحر کافی و اطلاعات کافی راجع به ویژگی های پنجره دوجداره به راحتی برطرف کرد. کارشناسان می توانند ابتدا بخش های مختلف پنجره دوجداره را بررسی نمایند. در این مرحله عیب یابی انجام میگیرد. یعنی قطعات معیوب پنجره دوجداره تشخیص داده می شوند. سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعات پنجره دوجداره اقدام کند. یعنی یک کارشناس و تعمیرکار حرفه ای ابتدا کارکرد بخش های مختلف پنجره دوجداره را مورد بررسی قرار می دهد. سپس با توجه به اختلال ایجاد شده در کارکرد پنجره، برای تعمیر یا تعویض قطعات پنجره دوجداره اقدام می کند.

نکات مهم در تعمیرات دوره ای پنجره های دوجداره

نکات مهم در تعمیرات دوره ای پنجره های دوجداره

برای نصب و تعمیر پنجره دوجداره، باید حتما چندین نکته مهم را مد نظر قرار دهید. این نکات شامل موارد مهم در هنگام استفاده، نگهداری، خرید و نصب پنجره دوجداره هستند. برای آن که بتوانید پنجره های دوجداره را در مدت زمان طولانی تری استفاده کنید، باید در استفاده مطلوب و همچنین تعمیر دوره ای پنجره خود اقدام نمایید.

 1. استفاده اصولی از پنجره های دوجداره
 2. خرید پنجره دوجداره از برندهای معتبر
 3. کمک گرفتن از تعمیرکاران مجرب درب و پنجره دوجداره
 4. ضربه نزدن به بخش های مختلف پنجره دوجداره
 5. باز کردن اصولی یراق آلات پنجره برای تعمیر آسان
 6. صداگیری مستمر
 7. مراقبت از پنجره دوجداره
 8. رعایت نظافت پنجره های دوجداره
 9. رگلاژ دقیق و اصولی پنجره های دوجداره
 10. استفاده از راهنمایی های افراد باتجربه در زمینه تعمیر پنجره دوجداره

دریافت گارانتی معتبر از ارائه دهندگان خدمات نصب و تعمیر پنجره دوجداره

ویژگی های بهترین پنجره دوجداره چیست؟

با به کارگیری بهترین متریال ها و دانش روز دنیا امروزه پنجره‌ هایی با عنوان پنجره دوجداره تولید می‌شوند که این پنجره ها ویژگی های خاصی را به خود اختصاص داده اند.  البته در بین این نوع از پنجره ها  کیفیت های مختلفی وجود دارد؛ که بهترین پنجره دوجداره باید ویژگی های زیر را داشته باشد‌:

 •     از قابلیت هایی که پنجره دوجداره دارد این است که عایق صدا می‌باشد در نتیجه بهترین پنجره دوجداره نیز باید عایق صدا باشد یعنی از ورود هرگونه سر و صدایی به داخل ساختمان جلوگیری کند.
 •     بهترین پنجره دوجداره به جهت اینکه از مواد طبیعی تولید شده است قابلیت بازیافت را دارد و به محیط زیست آسیب نمی‌رساند.
 •     صرفه جویی در انرژی نیز از دیگر ویژگی‌ های بهترین پنجره دوجداره محسوب می‌شود. اگر  پنجره دوجداره ای که تهیه کرده اید انرژی موجود در فضا را هدر می‌دهد به احتمال زیاد  نصب و تعمیر پنجره دوجداره شما به درستی صورت نگرفته است.

  نصب و تعمیر پنجره دوجداره توسط مراکز معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

 

نصب و تعمیر پنجره دوجداره کار تخصصی است که باید توسط افراد خبره در این حوزه انجام شود. منظرگستر با سابقه چندین ساله ای که در این زمینه کسب کرده است با کمترین زمان بهترین نصب و تعمیر پنجره دوجداره را انجام می‌دهد. تاکنون افرادی که از طریق منظرگستر به نصب و تعمیر پنجره دوجداره اقدام نموده اند از تعمیر و یا نصب پنجره رضایت کامل داشته اند.اگر قصد نصب و تعمیر پنجره دوجداره را دارید حتماً باید از طریق مراکزی که در این حوزه فعالیت گسترده داشته ‌اند و جز معتبر ترین مراکز محسوب می‌ شوند، اقدام کنید. سوال اصلی این است که یک مرکز معتبر در حوزه نصب و تعمیر پنجره دوجداره چه ویژگی هایی دارد. از جمله ویژگی های این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره  داشت:

 •     یک مرکز معتبر باید کار خود را حرفه ای و تخصصی انجام دهد.
 •     مسئولیت پذیر بوده و تعهد  کاری داشته باشد.
 •     وقت شناسی یکی دیگر از ویژگی هایی است که مراکز معتبر به آن اهمیت زیادی می‌ دهند.

برای آن که بتوانید ارزان ترین در و پنجره دوجداره خریداری نمایید و خرید مستقیم در و پنجره یو پی وی سی از کارخانه را تجربه کنید و از خدمات نصب و تعمیر بهره مند شوید، کافی است با شرکت مهندسین منظر گستر تماس حاصل نمایید.

4 پاسخ

 1. توصیه میکنم حتما از تولیدی های معتبر خرید کنید. من بدون تحقیق از یه جایی درب دوجداره خریدم متاسفانه هفته اول دستگیرش شکست… اما تجربه خرید از منظرگستر عالی بود.

 2. با سلام
  بعد از کابینت کردن اشپزخانه ،متاسفانه پنجره اشپزخانه باز نمیشود و به صفحه کابینت گیر میکند، آیا راه حلی دارد؟

  1. سلام درود بر شما
   می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید تا دقیق تر بتونن راهنماییتون کنند
   شماره جهت تماس :
   02156966189
   02156966376

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *