مهندسین منظـر گستـر(با وقار)

نشانی:آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

بهترین پنجره دوجداره upvc در تهران|پنجره دوجداره تهران

نقدو بررسی بهترین پنجره دو جداره در تهران

بهترین پنجره دوجداره در تهران را چگونه می‌توان شناخت؟ در دنیای امروز که تمام ساختمان ها و خانه های مسکونی و اداری در محیط های شلوغ بنا شده اند، با تهیه یک پنجره دوجداره درجه یک می‌توانید آرامش بهتری را در طول روز تجربه کنید. آلودگی های صوتی و سروصداهای زیاد در فضای بیرون ساختمان را می‌توان با نصب پنجره دوجداره از بین برد.

ممکن است برای شما هم بارها اتفاق افتاده باشد که به دلیل وجود سروصدای زیاد خیابان نتوانسته اید به انجام کارهای خود بپردازید. اما فکر نمی‌کنید باید به فکر چاره باشید و این معضل را برای همیشه از بین ببرید؟

خوشبختانه نیاز به فکر کردن زیاد هم نخواهید داشت!!! بله خوشبختانه مهندسین ایرانی توانسته اند با تولید بهترین پنجره دوجداره در تهران، طعم خوش زندگی را برای همشهریان زنده کنند.

پنجره های دوجداره دقیقا اساسی ترین روش برای حل معضل آلودگی های صوتی است. تفاوتی ندارد که منزل یا محیط کار شما در کنار اتوبان همت است یا خیابان ولیعصر تهران! در هر صورت با خرید بهترین نوع از پنجره دوجداره می‌توانید از شر تمام سروصداهای فضای بیرون راحت شوید.

اگر نمی‌دانید پنجره های دوجداره چه ساختاری دارند و چگونه می‌توان بهترین نمونه از آن را انتخاب کرد، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. ما در شرکت مهندسین منظر گستر کنار شما هستیم تا آسایش و آرامش را به خانه ها برگردانیم.

نقدو بررسی بهترین پنجره دو جداره در تهران
پنجره های دوجداره دقیقا اساسی ترین روش برای حل معضل آلودگی های صوتی است.

آنچه در مورد ویژگی های بهترین پنجره دوجداره در تهران باید بدانید

تبلیغات زیادی برای خرید انواع پنجره های دوجداره انجام شده است. و خیلی ها با شعار حذف تمام آلودگی های صوتی نمونه های بی کیفیت از پنجره را به جای پنجره دوجداره اصل به مشتری می‌فروشند.

مردم اغلب با این سوال مواجه می‌شوند که بالاخره بهترین پنجره دوجداره در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ و تا چه حد می‌تواند در حذف صداهای مزاحم به افراد کمک کند؟

اگر در یک جمله بخواهیم تعریف بهترین پنجره دوجداره را ذکر کنیم، باید بگوییم یک پنجره دوجداره درجه یک بیشترین میزان مقاومت در برابر عبور صدا و گرما را دارد. به بیان دیگر بهترین پنجره دوجداره در تهران باید بتواند عایق خوبی برای صوت و حتی حرارت موجود در فضای داخل ساختمان باشد.

اما حالا این سوال ایجاد می‌شود که ویژگی های ساختاری پنجره های دوجداره خوب چه مواردی هستند؟ به کدام برند می‌توان اعتماد کرد؟به طور کلی فرقی ندارد که برند پنجره دوجداره ایرانی است یا خارج؛ در هر صورت اگر در مقابل ورود و خروج صدا و حرارت توانست موثر باشد، ارزش خریدن دارد.

متاسفانه نباید گول تبلیغات را بخورید. و هر نوع پنجره که به شما توصیه شد را خریداری کنید. متاسفانه بسیاری از فروشندگان و دلالان سودجو برای افزایش تعداد مشتریان خود، پنجره های تولید شده با قطعات بی کیفیت را با نام بهترین نمونه از پنجره دوجداره به فروش می‌رسانند.

ما در بخش بعدی نکات ارزنده ای را پیرامون ویژگی های ساختاری بهترین پنجره دوجداره در تهران ذکر کرده ایم. اگر می‌خواهید در دام سودجویان نیفتید و پنجره های دوجداره بی کیفیت نخرید، حتما این نکات را بررسی کنید.

 ویژگی های بهترین پنجره دوجداره
پنجره دو جداره بیشترین میزان مقاومت در برابر عبور صدا و گرما را دارد

همه چیز در مورد خصوصیات پنجره دوجداره اصلی

یک پنجره دوجداره خوب چه خصوصیات ساختاری دارد؟ اجزای تشکیل دهنده ی آن از چه جنسی باید باشند؟ و چه ویژگی هایی را دارا باشند؟

تمام مدل های پنجره دوجداره از شیشه های مخصوص، یراق آلات و بخش آب بندی شده بین شیشه ها تشکیل شده اند. بهترین پنجره دوجداره در تهران باید در تمام جزئیات این بخش ها درجه یک باشد.

از اصلی ترین نکات موثر برای انتخاب بهترین پنجره دوجداره در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •       جنس و نوع یراق آلات بکار رفته در پنجره دوجداره
 •       خصوصیات شیشه های موجود در پنجره دوجداره
 •       آب بندی اصولی در پنجره های دوجداره
 •       میزان تاثیر در عبور گرما و صدا
 •       استاندارد بودن فاصله دو جداره ی مختلف پنجره
همه چیز در مورد خصوصیات  پنجره دوجداره اصلی
خصوصیات شیشه های موجود در پنجره دوجداره

جنس و نوع یراق آلات بکار رفته در پنجره دوجداره

آیا تابه حال به تفاوت نوع یراق آلات موجود در پنجره های دوجداره با پنجره های معمولی دقت کرده اید؟ به قفل شدن چند طرفه ی پنجره از بخش یراق ها چطور؟

پیشرفت تکنولوژی و گسترش علم مهندسین در تولید سازه های مختلف باعث شد تا ایده های جدید برای پنجره ها و درب های پو پی وی سی ایجاد شوند. شاید تا به حال کمتر کسی به بالا بودن میزان ضریب امنیتی پنجره های دوجداره اطلاعاتی را گسترش داده باشد.

اما باید به این نکته مهم توجه داشت که پیشرفت و توسعه ی شگفت انگیز در زمینه آماده سازی یراق آلات باعث شد تا ایمنی پنجره های دوجداره نیز چندین برابر بیشتر از مدل های معمولی شود. قفل شدن چهار طرفه ی یراق بهترین پنجره دوجداره در تهران ضریب امنیتی این مدل پنجره ها را هم بالاتر برد.

نکته ی مهمی‌که در بهترین نمونه های پنجره دوجداره رعایت می‌شود، تناسب ابعاد و اندازه ی یراق آلات با متراژ کلی پنجره ها است. در حقیقت یراق آلاتی که در کارخانه های معتبر برای تولید و آماده سازی انواع پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید استاندارد بوده. و همچنین از نظر اندازه تناسب کافی با طرح کلی پنجره ها داشته باشد.

متاسفانه یراق آلات بی کیفیت در بازار به وفور یافت می‌شود. به همین دلیل هم کیفیت بالای یراق آلات جزو ویژگی های مهم بهترین پنجره دوجداره در تهران به حساب می‌آید.

خصوصیات شیشه های موجود در پنجره دوجداره

شیشه ها از جمله اصلی ترین و وسیع ترین بخش های تشکیل دهنده پنجره های دوجداره به حساب می‌آیند. و می‌توان گفت حرف اول را در اثر بخشی بر میزان کیفیت این پنجره ها دارند.

شیشه ها لااقل بایستی دو جداره باشند تا بتوانند بهترین گزینه برای عایق بودن در برابر سروصدا و حرارت به نظر برسند. شیشه هایی که در بهترین نمونه از پنجره های دوجداره نصب می‌شوند، اغلب ضخامت حدود ۴ تا ۶ میل دارند.

میزان ضخامت و نیز ویژگی های اجزای بکار برده شده در تولید این شیشه ها بر میزان تاثیر آن ها در مقابله با عبور گرما و صدا بین داخل و خارج محیط اثرگذار هستند. مقاوم بودن شیشه های تعبیه شده در آماده سازی پنجره های دوجداره باعث می‌شود هم اجازه ی عبور سر و صدا داده نشود و هم میزان مصرف انرژی کاهش یابد.

شرکت هایی که در زمینه تولید و تعمیر انواع پنجره های دوجداره و یو پی وی سی فعالیت دارند، می‌توانند بهترین گزینه برای خرید باکیفیت ترین پنجره های دوجداره تهران به نظر برسند.

خصوصیات شیشه های موجود در پنجره دوجداره
شیشه هایی که در بهترین نمونه از پنجره های دوجداره نصب می‌شوند، اغلب ضخامت حدود ۴ تا ۶ میل دارند.

آب بندی اصولی در پنجره های دوجداره

حتما متوجه وجود لاستیک های خاص برای آب بندی و درزگیری پنجره های دوجداره شده اید. این لاستیک ها نقش مهمی‌را انجام شدن هر چه بهتر وظیفه ی پنجره های دوجداره دارند. در حقیقت اگر جنس لاستیک های درزگیر مناسب نباشند، نمی‌توانند بهترین نمونه های پنجره دوجداره را تشکیل دهند.اگر می‌خواهید یک پنجره دوجداره درجه یک داشته باشید، باید حتما به کیفیت بالای بخش آب بندی پنجره توجه کافی اعمال نمایید.

لاستیک EPDM مناسب ترین ماده اولیه برای استفاده در بخش درزگیری پنجره های دوجدار به حساب می‌آید. این لاستیک ها باید بیشترین مقاومت را در برابر استفاده طولانی مدت از پنجره ها از خود نشان دهند.

لاستیک هایی که برای درزگیری در پنجره های دوجداره نصب می‌گردند، باید جنس خوبی داشته باشند. چرا که در هنگام باز و بسته شدن پنجره این لاستیک ها ممکن است خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهند.

برندهای برتر فقط لاستیک های مرغوب را برای درزگیری در پنجره های دوجداره بکار می‌برند. تا مردم بتوانند به مدت طولانی از مزیت های بهترین پنجره دوجداره در تهران لذت ببرند.

همچنین شایان ذکر است که باید در مقابل قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز بیشترین میزان مقاومت را از خود نشان داده و به مرور پوسیده نگردند. چرا که پنجره ها از بخش بیرونی ساختمان همیشه در مقابل نور خورشید و اشعه های آن قرار دارند. و در صورت نامرغوب بودن دچار مشکل خواهند شد.

البته اگر لاستیک ها و درزگیرهای بهترین پنجره دوجداره در تهران هم دچار مشکل شد، می‌توانید از تولیدی مهندسین منظر گستر کمک بگیرید. کارشناسان این مرکز با سابقه طولانی در این زمینه می‌توانند بهترین راهنمای شما باشند.

آب بندی اصولی پنجره دو جداره
لاستیک EPDM مناسب ترین ماده اولیه برای استفاده در بخش درزگیری پنجره های دوجدار به حساب می‌آید.

میزان تاثیر پنجره دوجداره در عبور گرما و صدا

بهترین پنجره دوجداره در تهران باید حداکثر تاثیر را برای جلوگیری از عبور گرما و صدا از خود نشان دهند. البته نگران نباشید نور خورشید به راحتی می‌توانید در داخل فضای خانه شما نفوذ کند. اما وظیفه ی پنجره های دوجداره در مقابله با نفوذ سروصدا و انرژی می‌باشد.

یعنی گرمای محیط خانه را حفظ می‌کنند و اجازه ی خروج آن از طریق پنجره را نخواهند داد. بهترین پنجره دوجداره در تهران باید بتواند بیشترین میزان تاثیر در مقابله با عبور انرژی و سروصدا را از خود نشان دهد.

مرغوبیت پنجره های دوجداره رابطه مستقیم با میزان اثرگذاری آن ها در حفظ انرژی محیط خانه و اداره ها دارد بهتر است حتما پنجره دوجداره برندهای معتبر را برای محیط خانه یا اداره خود انتخاب کنید. برندهای برتر از نظر کیفی و قیمت مناسب تر از دیگر نمونه ها هستند.

برای آن که بتوانید راجع به برندهای معتبر در حیطه تولید و آماده سازی بهترین پنجره دوجداره در تهران اطلاعات کامل تری دریافت کنید، می‌توانید با شماره تلفن های مجموعه تولیدی مهندسین منظر گستر تماس بگیرید.

حتی اگر قصد تعویض پنجره های قدیمی‌با جدیدترین و باکیفیت ترین مدل های پنجره دوجداره را دارید، حتما با کارشناسان این مجموعه مشورت نمایید.

میزان تاثیر در عبور گرما و صدا
بهترین پنجره دوجداره در تهران باید حداکثر تاثیر را برای جلوگیری از عبور گرما و صدا از خود نشان دهند.

استاندارد بودن فاصله دو جداره مختلف پنجره

بهترین پنجره دوجداره در تهران باید فاصله مناسبی بین جداره ها داشته باشد. زیاد یا کم بودن فاصله های موجود بین جداره های ایجاد شده می‌تواند نقش منفی بر عملکرد این نوع از پنجره ها اعمال کند. اگر به دنبال بهترین پنجره دوجداره در تهران هستید، باید حتما به میزان فاصله بین جداره ها توجه کافی داشته باشید.

فاصله استاندارد دو بخش مختلف پنجره دوجداره در برندهای معتبر بین ۶ تا ۲۰ میلی متر می‌باشد. اگر می‌خواهید در استفاده از پنجره های دوجداره به مشکل نخورید، این فاصله را حتما در نظر بگیرید. ۱۵میلی متر می‌تواند متعادل ترین فاصله به نظر برسد.

حتی اگر با نکات ذکر شده در بالا نتوانستید بهترین پنجره دوجداره در تهران را تشخیص دهید، باید به یک مرکز مستقیم فروش درب و پنجره دوجداره مراجعه کنید.کارخانه تولیدی مهندسین منظر گستر در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی تمام سوالات شما پیرامون ویژگی ها، انواع مدل ها و قیمت بهترین نمونه های درب و پنجره های یو پی وی سی می‌باشند.

استاندارد بودن پنجره دوجداره
فاصله استاندارد دو بخش مختلف پنجره دوجداره در برندهای معتبر بین ۶ تا ۲۰ میلی متر می‌باشد.

بورس پنجره دوجداره تهران

بهترین پنجره دوجداره در تهران را کجا می‌توان تهیه کرد؟ بورس پنجره های دوجداره و یو پی وی سی کجاست؟

افزایش سروصدای خودروها و عبور و مرور در محدوده ی شهرها اعضای خانواده ها را کلافه کرده است. و همه به دنبال بهترین راه حل آن هستند. پنجره دوجداره با کیفیت مناسب ترین گزینه برای حل کردن این موضوع است.

اما شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که بورس بهترین پنجره دوجداره در تهران کجاست؟ و کدام فروشگاه به صورت تخصصی به ارائه انواع مدل های پنجره ها و درب های دوجداره می‌پردازد؟ شرکت تولیدی مهندسینmanzargostar با تلاش و پشتکار فراوان توانسته سال ها در حیطه آماده سازی پنجره های باکیفیت فعالیت کند.

بورس پنجره دوجداره تهران

مرغوب بودن یراق آلات استفاده شده، داشتن علم کافی پیرامون مدل های متنوع از پنجره های دوجداره، فعالیت تخصصی در تولید و تعمیر پنجره های دوجداره و یو پی وی سی باعث شده تا این مرکز به عنوان بورس پنجره دوجداره در تهران تبدیل شود.

یکی از برجسته ترین مزیت های این شرکت پشتیبانی و ارائه توصیه های مفید به صورت شبانه روزی و آنلاین است. یعنی هر گونه سوال راجع به بهترین نمونه های پنجره دوجداره داشته باشید را می‌توانید به صورت اینترنتی در سایت این شرکت ثبت نمایید.

کارشناسان مجموعه ی منظر گستر علاوه بر قیمت مناسب محصولات به پشتیبانی شبانه روزی و ارائه خدمات در ساعت های مختلف به مشتریان خود تاکید دارند.

پنجره دوجداره حفاظ دار؛ افزایش امنیت ساختمان

پنجره دوجداره حفاظ دار؛ افزایش امنیت ساختمان

پنجره دوجداره در بخش های مختلف خانه و اداره ها نصب می‌شوند. مدل های متنوع پنجره دوجداره با متریال گوناگون در کارخانه ها تولید می‌گردند.

خیلی ها در هنگام خرید پنجره دوجداره در تهران، به میزان امنیت آن توجه می‌کنند. به طور کلی، پنجره های دوجداره به دلیل دارا بودن پروفیل های مقاوم، امنیت زیادی دارند.

پنجره ها رابط فضای داخل واحدهای ساختمانی با محیط بیرون هستند. بنابراین باید استحکام کافی در برابر انواع نیروهای خارجی داشته باشند.

پنجره دوجداره در تهران برای ساختمان های کوچک و بزرگ نصب می‌شود. خانه های ویلایی و ساختمان های حساسیت بیشتری از نظر امنیت محل دارند. بنابراین پنجره ها و درب هایی که برای این محیط ها استفاده می‌شود، باید بالاترین ضریب امنیتی را داشته باشند.

پنجره دوجداره حفاظ دار در مدل های متنوعی تولید می‌شود. در بخش بعد به نمونه هایی از حفاظ های پنجره دوجداره اشاره خواهد شد.

مدل های مختلف پنجره دوجداره حفاظ دار

مدل های مختلف پنجره دوجداره حفاظ دار

حفاظ پنجره های دوجداره را از متریال گوناگونی می‌سازند. هر کدام از این متریال در ابعاد مختلف وارد کارخانه ها می‌شوند تا تولید کنندگان بتوانند از آن ها، حفاظ های مقاوم را آماده کنند.

حفاظ رولی

حفاظ رولی

همانطو که از نام آن ها مشخص است، به صورت رول جمع می‌شوند. حتما نمونه ای از این مدل حفاظ ها را جلوی درب پارکینگ ساختمان ها مشاهده کرده اید.

حفاظ کمانی

حفاظ کمانی

بله درست است! با کمک این حفاظ، پنجره دوجداره در تهران را امن تر خواهید کرد. به بیان دیگر نه تنها دید شما از پشت پنجره به فضای بیرون کاهش نمی‌یابد؛ بلکه، امنیت پنجره دوجداره شما بیشتر خواهد شد. چون حفاظ های ابرویی بر روی پنجره ساختمان قرار نمی‌گیرند.

حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی

برای پنجره های دوجداره که دارای پهنای زیادی هستند، می‌توانید حفاظ آکاردئونی را تهیه کنید. این مدل از حفاظ ها در گوشه ای از پنجره جمع می‌شوند. یعنی هم حفاظت کافی از پنجره ها را انجام می‌دهند و هم فضای کمی‌را اشغال می‌کنند.

حفاظ مدل نرده ای

حفاظ مدل نرده ای

اگر می‌خواهید حفاظ پنجره دوجداره در تهران را به راحتی باز کنید، بهتر است به سراغ حفاظ های نرده ای بروید.

فواید استفاده از پنجره دوجداره حفاظ دار

فواید استفاده از پنجره دوجداره حفاظ دار

چرا از پنجره دوجداره حفاظ دار استفاده کنیم؟ این پنجره ها چه مزیت هایی در مقایسه با مدل های معمولی دارند؟ در این بخش نمونه هایی از مهم ترین مزیت های استفاده از حفاظ برای پنجره دوجداره در تهران ذکر می‌شود.

امنیت بالا

امنیت بالا

متاسفانه در حال حاضر مشکلات زیادی از نظر امنیت برای ساختمان ها پیش می‌آید. از این رو باید تمام اجزای ساختمان ها را به نحوی در کنار هم قرار دهند که به بالا رفتن ضریب امنیتی ساختمان کمک کند.

کاهش اتلاف انرژی

کاهش اتلاف انرژی

وجود یک حفاظ مستحکم بر روی پنجره دوجداره در تهران، می‌تواند به کمتر شدن میزان اتلاف انرژی هم کمک کند. به بیان دیگر این حفاظ ها، از ورود ذرات اضافی به داخل ساختمان هم جلوگیری خواهند کرد.

امکان تطبیق با انواع نمای ساختمان ها

امکان تطبیق با انواع نمای ساختمان ها

خوشبختانه در حال حاضر تنوع بالایی از انواع حفاظ های پنجره دوجداره موجود است. این حفاظ ها به راحتی می‌توانند با دکوراسیون بیرونی ساختمان ها هماهنگ شوند.

 

نکات مهم در نگهداری پنجره دوجداره در تهران

نگهداری پنجره دو جداره upvc در تهران

 

همانطور که میدانید نگهداری یک محصول بسیار مهم تر از خرید آن است. پنجره های دوجداره نیز همانند تمامی‌محصولات نیاز به رعایت برخی نکات در نگهداری دارند. برای اینکه بتوانید بیشترین بهره را از پنجره های دوجداره ببرید باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. اولین نکته روغن کاری یراق آلات موجود در پنجره های دوجداره است. توجه داشته باشید که بهتر است حداقل 3 الی 6 ماه یکبار یراق آلات را روغن کاری کنید با این کار عمر پنجره دوجداره شما افزایش خواهد یافت و عملکرد آن نیز بهبود خواهد یافت. البته توجه داشته باشید که حتما از روغن های رقیق برای این کار استفاده کنید.
 2. فراموش نکنید پروفیل های پنجره دوجداره باید مرتب تمیز شوند تا گرد و غبار بر روی آنها نشیند. بهترین پارچه برای تمیز کردن این پروفیل ها پارچه ی نرم و بدون پرز است.
 3. لاستیک های پنجره های دوجداره نیز باید چند ماه یکبار با استفاده از یک پارچه ی نرم و نمدار تمیز کنید. با این کار کثیفی های آن از بین رفته و عمر لاستیک ها افزایش می‌یابد.
 4. توجه داشته باشید که مخلوط آب و صابون گزینه ی مناسبی برای تمیز کردن پنجره دوجداره و برق انداختن آن می‌باشد.
 5. علاوه بر تمیزی پنجره و یراق آلات آن رگلاژ بودن پنجره نیز اهمیت بسیاری دارد. برای این منظور مرتب باید یراق آلات پنجره را مورد بررسی قرار دهید و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمایید.
 6. فراموش نکنید که اگر قصد بازسازی، سیمان کاری و نقاشی خانه یا محل کارتان را داشته باشید حتما باید ابتدا پنجره دوجداره با استفاده از پوشش مناسبی بپوشانید. با این کار پنجره را از هرگونه آسیب و یا تغییر رنگ حفظ نموده اید.
 7. نکته ی ایمنی بعدی برای محافظت از پنجره های دوجداره دور نگه داشتن آنها از هرگونه آتش و حرارت است. اگرچه این پنجره ها در برابر گرما و حرارت نیز مقاوم هستند اما بهتر است پنجره را از شعله ی آتش، جوشکاری و سایر موارد مشابه دور نگه دارید.

با رعایت این موارد می‌توانید در مدت طولانی و بدون بروز هیچ مشکلی از پنجره دوجداره در تهران استفاده کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *