مهندسین منظـر گستـر

نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

جدیدترین لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401

لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401

کاتالوگ قیمت منظرگستر

دانلود کاتالوگ

لیست قیمت محصولات

دانلود لیست قیمت محصولات

کاملترین لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401

لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401

لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401 راهنمای مناسبی خواهد بود تا بهترین مدل را طبق نیاز خود بدست آورید. بررسی ارزان ترین در و پنجره دوجداره باعث می شود دید بهتری برای خرید این محصولات داشته باشید.

از این رو بسیاری از مردم به دنبال تهیه این محصولات برای منزل خود هستند. عدم آگاهی از انواع مدل ها و ویژگی آنان باعث می شود نتوانید مدل مناسب را خریداری نمایید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام به خرید، حتما نسبت به بررسی ویژگی ها پنجره دوجداره و نصب پنجره دوجداره در تهران اطلاعات کافی کسب کنید.

قیمت پنجره یو پی وی سی لمینت

 قیمت-پنجره-یو-پی-وی-سی-لمینت
زمانی که به پنجره های دوجداره لمینت اضافه می شود، قیمت آن بالاتر می رود.

پنجره های یو پی وی سی لمینت بر  اساس نوع و کیفیت جنس لمینت قیمت گذاری می شوند. پنجره های لمینت نمونه ای از پنجره های دوجداره می باشند که توسط برندهای مختلف تولید می شوند.

زمانی که به پنجره های دوجداره لمینت اضافه می شود، قیمت آن بالاتر می رود. هر چه ابعاد پنجره یو پی وی سی لمینت کوچکتر باشد، قیمت آن پایین تر خواهد بود. اگر می خواهید لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401 را بررسی کنید، باید حتما به ویژگی مدل های لمینت توجه کافی داشته باشید.

قیمت پروفیل یو پی وی سی

قیمت-پروفیل-یو-پی-وی-سی
پروفیل های یو پی وی سی می توانند در تعیین قیمت نهایی در و پنجره ها نقش بسزایی داشته باشند.

پروفیل های یو پی وی سی می توانند بالاترین میزان مقاومت در مقابل رطوبت و حرارت را از خود نشان دهند. این پروفیل های بسیار مرغوب می توانند در انواع در و پنجره ها مورد استفاده قرار گیرند.

پروفیل های یو پی وی سی می توانند در تعیین قیمت نهایی در و پنجره ها نقش بسزایی داشته باشند. پروفیل های یو پی وی سی رنگ پذیری مطلوبی نیز دارند. یعنی شما می توانید حتی رنگ پروفیل ها را هم به دلخواه انتخاب نمایید.

استعلام قیمت پروفیل یو پی وی سی برای تولید کنندگان انبوه و مراکزی که پنجره های دوجداره عرضه می کنند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مصرف کنندگان پنجره های دوجداره معمولا با قیمت پروفیل ها رابطه مستقیم ندارند. اما تفاوت قیمت پنجره های دوجداره کشویی و لولایی نشان دهنده ی تاثیر قیمت پروفیل های یو پی وی سی در هزینه نهایی درب و پنجره ها است.

چه مواردی در قیمت گذاری در و پنجره تاثیرگذار هستند؟

 چه-مواردی-در-قیمت-گذاری-در-و-پنجره-تاثیرگذار-هستند؟
(بدنه پروفیل، شیشه ی پنجره دوجداره، متراژ پنجره، تعداد لنگه پنجره دوجداره)

عوامل موثر در قیمت گذاری درب و پنجره دوجداره مثل:(بدنه پروفیل، شیشه ی پنجره دوجداره، متراژ پنجره، تعداد لنگه پنجره دوجداره) هر کدام نیاز به توضیح جداگانه خواهند داشت.

اگر می خواهید با محاسبه قیمت واقعی پنجره های دوجداره upvc آشنا شوید، باید تمام این موارد را مورد بررسی قرار دهید.

بدنه پروفیل

بدنه پروفیل
بدنه پروفیل ها از جنس های متنوعی مثل یو پی وی سی، آلومینیوم و آهن می باشد.

برای تخمین میزان قیمت درب و پنجره دوجداره، باید به جنس بدنه پروفیل آن توجه ویژه ای داشته باشید. پروفیل های یو پی وی سی از مهم ترین نمونه پروفیل های پرکاربرد در تولید و آماده سازی در و پنجره های دوجداره محسوب می شوند.

میزان کیفیت بدنه پروفیل، نوع جنس و میزان ابعاد پروفیل بکار برده شده در تولید پنجره های دوجداره نیز می توانند بر قیمت این محصولات موثر باشند. بدنه پروفیل ها از جنس های متنوعی مثل یو پی وی سی، آلومینیوم و آهن می باشد.

شیشه ی پنجره دوجداره

 شیشه-ی-پنجره-دوجداره
انواع شیشه های لمینت، سکوریت و هوشمند را می توان در طراحی و تولید پنجره های دوجداره بکار برد.

شیشه هایی که در تولید درب و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند، نقش پررنگی در عملکرد آن ها خواهند داشت. زیرا شیشه ها بخش مهمی از پنجره را تشکیل می دهند. انواع شیشه های لمینت، سکوریت و هوشمند را می توان در طراحی و تولید پنجره های دوجداره بکار برد.

مدل های جدید شیشه ها مثل شیشه های هوشمند به دلیل استفاده از تکنولوژی های نو، قیمت بالاتری در مقایسه با مدل های معمولی دارند.

متراژ پنجره

 متراژ-پنجره
لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره به متراژ پنجره وابسته است

لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401 به متراژ پنجره وابسته است. هر چه در یک ساختمان ابعاد پنجره ها بزرگتر در نظر گرفته شده باشد، هزینه نهایی خرید پنجره دوجداره نیز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل هم توصیه شده که پیش از اقدام به خرید پنجره، ابعاد آن را باید یک ملاک مهم در نظر گرفت.

تعداد لنگه پنجره دوجداره

لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401
تعداد لنگه های پنجره می تواند تاثیرات بسزایی را در قیمت تمام شده‌ی آن ایفا کند

پنجره های دوجداره در مدل های مختلف تک لنگه، دو و یا چند لنگه تولید شده اند. تعداد لنگه های پنجره دوجداره و همچنین حالت باز شدن آن می توانند تاثیرات بسزایی را در قیمت تمام شده ی پنجره های دوجداره ایفا کنند.

پارامترهای تعیین قیمت پنجره دوجداره خیلی گسترده تر می باشند. زیرا مواردی مثل هزینه نصب، شرکت تولید کننده، برند تولید کننده و همچنین هزینه مواد اولیه نیز می توانند در قیمت نهایی پنجره های دوجداره تاثیر بگذارند.

قیمت بهترین پنجره دوجداره

لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال 1401
برای خرید علاوه بر قیمت باید کیفیت محصول نیز در اولویت باشد.

زمانی که شما می خواهید بهترین پنجره دوجداره را برای منزل یا محیط کار خود خریداری نمایید، علاوه بر قیمت باید کیفیت آن اولویت باشد. در واقع نباید صرفا کم یا زیاد بودن قیمت درب و پنجره دوجداره ملاک اصلی انتخاب بهترین پنجره دوجداره شناخته شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاهده لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال ۱۴۰۱

درب و پنجره‌ های دوجداره یکی از بهترین انواع محصولاتی هستند که توسط بشر ساخته شده است. این نوع از درب‌ ها عایق صدا بوده و از ورود گرد و غبار به داخل منازل و ساختمان ‌ها جلوگیری می‌کند‌. لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال ۱۴۰۱ در سایت‌ های معتبری چون منظرگستر قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال ۱۴۰۱ بر اساس نوع شیشه دوجداره متفاوت می‌باشد. در ادامه به معرفی نمونه هایی از شیشه های دوجداره پرداخته می‌شود.


شیشه اسپایدر دوجداره


یکی از به روزترین و مدرن ترین انواع شیشه ‌هایی که به عنوان درب و پنجره ‌های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد، به شیشه اسپایدر دوجداره معروف است. این شیشه به جهت اینکه به واسطه اسکلت‌ های فلزی نصب می‌شود قیمت گران تری نسبت به سایر شیشه ها دارد.


شیشه لمینیت دوجداره


از جمله شیشه هایی که هم از نظر مقاومت و هم از نظر امنیت کاربرد گسترده ای دارند، شیشه های لمینیت هستند. درب و پنجره لمینیت از چند لایه شیشه مقاوم به همراه طلق  PVB تولید شده است. در لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال ۱۴۰۱ قیمت این محصول نیز به طور کامل ذکر شده است. قیمت آن نه بسیار گران و نه بسیار ارزان است.

 
شیشه سکوریت دوجداره

نوع دیگر از شیشه‌ ها با نام شیشه سکوریت دوجداره وجود دارند که این نوع از شیشه ها نسبت به شیشه های معمولی ۷ برابر مقاوم ‌تر می‌‌باشند. شیشه های سکوریت به شیشه ‌های امنیتی نیز معروف هستند. عامل استحکام باعث محبوبيت این محصول شده است. شیشه سکوریت نسبت به مقاومت بالایی که دارد قیمت آن از سایر شیشه‌ های دوجداره مناسب تر می‌باشد. حتی در لیست قیمت انواع درب و پنجره دوجداره سال ۱۴۰۱ نیز می‌توانید از قیمت‌ های روز این محصول مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *