مهندسین منظـر گستـر(با وقار)

نشانی:آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

راهنمای انتخاب بهترین پنجره دوجداره | انواع پنجره دوجداره

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟ بسیاری از افراد در هنگام خرید پنجره دوجداره این سوال را مطرح می کنند. برای انتخاب بهترین پنجره دوجداره لازم است تا اطلاعات خود را در مورد انواع پنجره های دوجداره و قیمت آن ها افزایش دهید. در این مقاله به بررسی انواع پنجره دوجداره در تهران خواهیم پرداخت تا به راحتی بتوانید خرید خود را انجام دهید. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهترین مدل پنجره دوجداره
برای انتخاب بهترین پنجره دوجداره لازم است تا اطلاعات خود را در مورد انواع پنجره های دوجداره و قیمت آن ها افزایش دهید.

بررسی بهترین مدل پنجره دوجداره

شاید شما نیز به دنبال پاسخ برای این سوال باشید که کدام پنجره دوجداره بهتر است؟ چه طور می توانیم بهترین پنجره دو جداره را انتخاب نماییم؟ چند مدل پنجره دو جداره در ایران تولید می شود؟ کدام پنجره دوجداره را برای منزل ما پیشنهاد می دهید؟ پیش از خرید پنجره دوجداره به چه مواردی باید دقت کنیم؟ قیمت پنجره های دو جداره را از کجا بدانیم؟ آیا ارزان ترین سایت فروش پنجره دو جداره را می شناسید؟ آیا با انواع پنجره های دوجداره آشنایی دارید؟ بهترین پنجره دوجداره از چه سایتی می توانیم انتخاب کنیم؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا به پاسخ تمامی این سوالات برسید.جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نصب پنجره دوجداره در تهران با ما همراه باشید.

نکات طلایی در خرید پنجره دوجداره
نکته بعدی توجه به محیط و فضایی است که قصد داریم برای آن پنجره دوجداره تهیه کنیم.

نکات طلایی در خرید پنجره دو جداره

در هنگام خرید پنجره دو جداره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چه اطلاعاتی را لازم است تا پیش از انتخاب پنجره دو جداره بدانیم؟ اولین گام در انتخاب پنجره دوجداره چیست؟ بدون تردید پیش از انتخاب پنجره دوجداره لازم است تا با انواع پنجره های دوجداره و کاربرد آن ها آشنا شویم. نکته بعدی توجه به محیط و فضایی است که قصد داریم برای آن پنجره دوجداره تهیه کنیم. در ادامه به صورت مفصل به بررسی انواع پنجره های دوجداره و سایر نکات طلایی می پردازیم.  امید است پس از مطالعه این مقاله بتوانید به راحتی به این سوال پاسخ دهید که کدام پنجره دوجداره بهتر است ؟

بهترین پنجره دوجداره را بشناسید

 مزایای استفاده از بهترین پنجره دوجداره

در حال حاضر بشر توانسته است بر اساس تکنولوژی و به کارگیری دانش روز دنیا  امروزه   انواع مختلفی از ابزار ها و تجهیزات ساختمان سازی از جمله بهترین پنجره دوجداره را به جهت بهبود کیفیت ساختمان ها تولید کند؛ پنجره دوجداره یکی از پنجره های تولید شده توسط مهندسین است که به جای پنجره های معمولی برای بهبود کیفیت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد‌.

استفاده از پنجره های دوجداره می‌تواند مزایا و ویژگی های بیشماری را برای مصرف کنندگان به وجود بیاورد، البته باید توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره انواع مختلفی دارند و شما زمانی که بهترین پنجره دوجداره را خریداری کنید می‌توانید از آن بهره های بسیار زیادی ببرید.

 بهترین پنجره دوجداره باید کیفیت بالایی داشته باشد، در برابر صدا عایق بوده و از نفوذ هوا در داخل ساختمان جلوگیری کند. در ادامه به مزایا و ویژگی های بهترین پنجره دوجداره پرداخته خواهد شد.

 مزایای استفاده از بهترین پنجره دوجداره

 مزایای استفاده از بهترین پنجره دوجداره

استفاده از بهترین پنجره دوجداره مزایایی دارد که شنیدن این مزایا می‌تواند شما را متعجب کند. از جمله‌ مزیت های استفاده از بهترین پنجره دوجداره عبارت است از:

  • صرفه جویی در انرژی: پنجره یکی از مهمترین مواردی است که در صرفه جویی یا عدم صرفه جویی انرژی موثر می‌باشد. اکثر افراد اعتقاد دارند که از لای  درب و پنجره انرژی خارج شده و همین عاملی است که  باعث افزایش مصرف انرژی می‌شود‌. در حال حاضر با به کارگیری بهترین پنجره دوجداره می‌توانید گرما و سرما را در داخل ساختمان  حفظ کرده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید.
  • آرامش در بین هیاهو: یکی دیگر از مزایایی که استفاده از بهترین پنجره دوجداره دارد این است که به راحتی از شر سر و صداهایی که در اطراف ساختمانتان وجود دارد راحت خواهید شد.  یک پنجره خوب تمام سر و صدا ها را پشت شیشه خود نگه می‌دارد و از ورود آن به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند.
  • قیمت مناسب در خرید: بهترین پنجره دوجداره دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه است، این مورد باعث شده  تا افراد بتوانند به راحتی از مراکز معتبری چون منظر گستر به راحتی با قیمتی مناسب  بهترین پنجره را تهیه و از آن استفاده کنند.

 

انواع پنجره دوجداره
مهندسین منظرگستر

انواع پنجره دوجداره :

همان طور که در بخش قبل آشنا شدید پیش از خرید پنجره دوجداره لازم است تا بیشتر با انواع پنجره های دوجداره آشنا شویم. انواع پنجره دوجداره کدام است؟ بهترین پنجره دوجداره کدام است؟ کدام پنجره دوجداره برای منزل ما بهتر است؟ و … . سوالات مطرح شده به عنوان پرتکرارترین پرسش ها هنگام خرید پنجره دوجداره محسوب می شوند. بسیاری از خریداران در هنگام خرید پنجره دوجداره دچار شک و تردید می شوند. در واقع انتخاب یک مدل و برند از پنجره ی دوجداره برایشان سخت می شود. به همین خاطر در این مقاله کمک خواهیم کرد تا خرید لذت بخشی داشته باشید. در ادامه بیشتر با انواع پنجره های دوجداره و کاربرد هر یک آشنا خواهیم شد.

پنجره دوجداره ثابت
پس اگر جایی عبارت پنجره دوجداره فیکس را شنیدید، بدانید منظور همان پنجره دو جداره ثابت است.

پنجره دوجداره ثابت :

در ابتدا به معرفی پنجره دوجداره ثابت خواهیم پرداخت. همان طور که ذکر شد یکی از مهم ترین سوالات در هنگام خرید پنجره این است که کدام پنجره دوجداره بهتر است. پنجره های دوجداره ثابت را می توان یکی از پرفروش ترین انواع پنجره دوجداره به شمار آورد. لازم به ذکر است در برخی مواقع از کلمه پنجره فیکس نیز ممکن است به جای پنجره دوجداره ثابت استفاده شود. پس اگر جایی عبارت پنجره دوجداره فیکس را شنیدید، بدانید منظور همان پنجره دو جداره ثابت است.

ویژگی پنجره دوجداره ثابت
پنجره های دوجداره ثابت با جنس یو پی وی سی، استحکام و دوام بالایی دارند.

ویژگی پنجره های دو جداره ثابت ( فیکس ) :

پنجره های دو جداره ثابت چه ویژگی هایی دارند؟ به چه پنجره هایی می توان گفت پنجره دوجداره فیکس؟ همان طور که از اسم شان پیداست، این نوع از پنجره های دوجداره ثابت هستند و باز نمی شوند. این نوع از پنجره ها اکثرا به صورت یک و یا دو لنگه ساخته می شوند. شاید این سوال هم اکنون برایتان ایجاد شود که پنجره دوجداره تماما بسته چه کاربردی دارد؟ و چرا باید این نوع از پنجره را خریداری کنیم؟

برای فضاهایی که فقط به نورگیر نیاز است کدام پنجره دوجداره بهتر است ؟ شایان ذکر است در برخی از مکان ها که تنها به نورگیر نیاز است، می توان از پنجره های دوجداره فیکس و یا ثابت استفاده کرد.

حال می خواهیم کمی با متریال ساخت پنجره های دوجداره ثابت آشنا شویم. به نظر شما در ساخت پنجره های دوجداره فیکس از چه متریالی استفاده می شود؟ بهترین مواد اولیه و متریال در ساخت پنجره دوجداره ثابت کدام است؟ امروزه پنجره های دوجداره ثابت از نوع upvc بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این نوع از پنجره ها مانع از ورود سر و صدا و آلودگی به درون منزل و محیط کار می شوند. لازم به ذکر است که پنجره های دوجداره ثابت با جنس یو پی وی سی، استحکام و دوام بالایی دارند. پس اگر استحکام و دوام پنجره برایتان اولویت است و می پرسید کدام پنجره دوجداره بهتر است ؟ در پاسخ می توان گفت پنجره های دوجداره ثابت از جنس upvc گزینه مناسبی برای شما خواهند بود.

مزایا پنجره دوجداره ثابت
پنجره های دوجداره ثابت از ورود گرد و غبار به درون ساختمان جلوگیری می کنند.

مزایای پنجره های دوجداره فیکس و ثابت :

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، این نوع از پنجره ها دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند. از طرفی پنجره های دوجداره ثابت از ورود گرد و غبار به درون ساختمان جلوگیری می کنند. شایان ذکر است خرید پنجره های دوجداره ثابت، میدان دید وسیع و خوبی را برای محیط خانه و کار شما فراهم می کند. در انتخاب ابعاد این نوع از پنجره ها محدودیتی وجود ندارد. از دیگر مزایای پنجره های دوجداره فیکس می توان به جلوگیری از اتلاف انرژی اشاره کرد. یعنی اگر همیشه نگران هدر رفتن انرژی در منزل خود بوده اید، می توانید از پنجره های دوجداره فیکس استفاده نمایید.

معایب پنجره دوجداره ثابت
تمیز کردن این پنجره ها ممکن است زمان بر و سخت به نظر برسد.

معایب پنجره های دوجداره ثابت و فیکس :

تا به این جا در مورد مزایای پنجره های دوجداره ثابت صحبت کردیم. در ادامه به بررسی معایب این نوع از پنجره ها خواهیم پرداخت. تمیز کردن این پنجره ها ممکن است زمان بر و سخت به نظر برسد. چرا که پنجره باز نمی شود و نمی توان بخش بیرونی پنجره را از داخل خانه تمیز کرد. به همین خاطر بهتر است از این مدل پنجره ها در مکان هایی استفاده شود که امکان تمیز کردن پنجره از بیرون ساختمان میسر باشد. امروزه معمولا به صورت ترکیبی از پنجره های دوجداره ثابت با دیگر مدل ها استفاده می شود. برای مثال پنجره وسط می تواند ثابت باشد و پنجره های مجاور به صورت بازشو باشند.

طرح های جدیدی از پنجره های دوجداره ثابت در شرکت مهندسین منظر گستر تولید شده اند که می توانند پاسخگوی نیاز مردم با سلیقه ها و نیازهای متفاوت باشند.

پنجره دوجداره دو حالته
پنجره دوجداره دوحالته را بعضا با نام پنجره های شیب دار و لولایی نیز می شناسند.

پنجره دوجداره دو حالته :

حال در این بخش از مقاله به معرفی پنجره دوجداره دو حالته خواهیم پرداخت. آیا تاکنون اسم پنجره دوجداره دو حالته را شنیده اید؟ پنجره های دو حالته یکی دیگر از انواع پرفروش پنجره دو جداره به شمار می روند. پنجره دوجداره دوحالته را بعضا با نام پنجره های شیب دار و لولایی نیز می شناسند. پس اگر جایی شنیدید پنجره شیب دار و لولایی upvc بدانید منظور همان پنجره دوجداره دو حالته بوده است. ساختار پنجره دوجداره دو حالته به چه صورت است؟ آیا با ساختار این نوع از پنجره های دوجداره آشنایی دارید؟

 

ساختار پنجره دو حالته
پنجره های دوجداره دو حالته معمولا دارای قاب از جنس پلاستیک سفت و سخت می باشند.

ساختار پنجره دوجداره دو حالته :

در این بخش به معرفی ساختار پنجره دوجداره دو حالته خواهیم پرداخت. تا راحت تر بتوانید به سوال کدام پنجره دوجداره بهتر است، پاسخ دهید. پنجره های دوجداره دو حالته معمولا دارای قاب از جنس پلاستیک سفت و سخت می باشند.

پنجره دوجداره دو حالته در حقیقت از نظر وجود اتصالات با نمونه های ثابت فرق هایی دارد. زمانی که قصد خرید و استفاده از این مدل پنجره های دوجداره را دارید، حتما به مقاوم بودن اتصالات آن توجه کافی داشته باشید. باز شدن به دو حالت می تواند نقش زیادی در وجود فشار زیاد به اتصالات پنجره دوجداره ایفا نماید.

شایان ذکر است که پنجره های دوجداره دوحالته می توانند برای فضاهای بزرگ هم گزینه ی مناسبی به نظر برسند. چرا که می توانند در تبادل هوا هم نقش داشته باشند.

پنجره دوجداره تک حالته
این نوع از پنجره ها اغلب به صورت یک یا دو لنگه تولید می گردند.

پنجره دوجداره تک حالته :

آیا می دانید در پاسخ با این سوال که کدام پنجره دوجداره بهتر است، چندین گزینه پیش روی شما قرار دارد؟ پنجره دوجداره تک حالته می تواند یکی از پاسخ های شما باشد. این نوع از پنجره ها اغلب به صورت یک یا دو لنگه تولید می گردند. شما می توانید این پنجره های دوجداره را در ابعاد متنوعی سفارش دهید. استفاده از مرغوب ترین یراق آلات و شیشه های باکیفیت در تولید این مدل از پنجره های دوجداره باعث شده تا بتوانید با خیال راحت در تمام خانه ها و محیط های اداری از آن استفاده نمایید.

برای دریافت اطلاعات کامل تر پیرامون مدل های متنوع پنجره های دوجداره و قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران می توانید با تولیدی منظر گستر تماس حاصل نمایید.

پنجره دوجداره خلیجی
پنجره های دو جداره خلیجی بسیار زیبا هستند و جلوه ویژه ای به منزل شما می بخشند.

پنجره دوجداره خلیجی :

به کدام مدل از پنجره های دوجداره، پنجره خلیجی گفته می شود؟ پنجره های دوجداره خلیجی در چه بخش هایی از خانه کاربرد دارند؟ خیلی از مشتریان این سوال را مطرح می کنند که برای بخش پذیرایی خانه کدام پنجره دوجداره بهتر است؟ در این مورد یکی از بهترین گزینه ها بدون تردید پنجره دوجداره خلیجی می باشد.  پنجره های دو جداره خلیجی بسیار زیبا هستند و جلوه ویژه ای به منزل شما می بخشند.  بدون تردید پنجره های دوجداره خلیجی انتخاب خوبی برای پذیرایی منزل به شمار می روند.

اگر سالن پذیرایی منزل شما به نحوی طراحی شده که جایگاه حداقل یک پنجره را دارد، می توانید از پنجره های دوجداره خلیجی برای آن استفاده کنید.

طراحی این مدل به نحوی است که بیشتر مناسب فضای سالن های پذیرایی منازل می باشد.

ساختار پنجره دو حالته خلیجی
با خرید پنجره های دوجداره خلیجی می توانید زیبایی دوچندانی به بیرون و درون خانه خود ببخشید.

ساختار پنجره های دوجداره خلیجی

ساختار پنجره های دوجداره خلیجی به چه صورت است؟ با خرید پنجره های دوجداره خلیجی می توانید زیبایی دوچندانی به بیرون و درون خانه خود ببخشید. چرا که این مدل از پنجره ها سبب می شوند تا خانه ی شما بزرگ تر از قبل به نظر برسد. به همین خاطر بسیاری از افراد تمایل دارند این مدل از پنجره ها را برای پذیرایی منزل خود خریداری نمایند. از طرفی این مدل از پنجره ها به علت ایجاد فضای قوسی و چند ضلعی جلوه خاصی برای منزل شما به همراه خواهند داشت. پس اگر خاص بودن پنجره برایتان اولویت دارد، بی شک پنجره دوجداره خلیجی بهترین گزینه است.

در ساخت پنجره های دوجداره خلیجی معمولا از ترکیب دو مدل دیگر از پنجره های دوجداره کمک گرفته می شود. پنجره های دوجداره ثابت و بازشو اغلب در تهیه پنجره های دوجداره خلیجی مورد استفاده قرار می گیرند.

پنجره دوجداره کمانی
در حقیقت این پنجره ها نه تنها می توانند در حذف سروصداهای مزاحم و همچنین گرد و غبار محیط نقش بسزایی داشته باشند.

پنجره دوجداره کمانی :

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟ آیا خرید پنجره دوجداره کمانی را توصیه می کنید؟ ساختار و شکل ظاهری پنجره دوجداره کمانی به چه صورت است؟

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که زیبایی و ظاهر ساختمان برای شما اهمیت بالایی دارد، می توانید از پنجره های دوجداره کمانی برای منزل خود خریداری کنید. در حقیقت این پنجره ها نه تنها می توانند در حذف سروصداهای مزاحم و همچنین گرد و غبار محیط نقش بسزایی داشته باشند. بلکه از لحاظ ظاهری نیز جلوه ی خاصی را به ساختمان شما می بخشند.

متفاوت بودن، مدرن بودن، حفظ انرژی خانه و عدم اجازه ورود گرد و غبار به خانه جزو مهم ترین مزیت های خرید پنجره های دوجداره مدل کمانی است.

پنجره دوجداره دایره ایی
این پنجره ها به صورت متحرک و ثابت و در ابعاد متنوع تولید می شوند که می توانند در اتاق ها و فضاهای مختلف نصب گردند.

پنجره دوجداره دایره ای (محوری) :

پنجره دوجداره دایره ای و یا محوری به عنوان خاص ترین پنجره های دوجداره محسوب می شود. این پنجره ها به صورت متحرک و ثابت و در ابعاد متنوع تولید می شوند که می توانند در اتاق ها و فضاهای مختلف نصب گردند.

در حال حاضر کسانی که به مدرن سازی فضای دکوراسیون داخلی توجه خاصی دارند، در پاسخ به سوال کدام پنجره دوجداره بهتر است، پنجره های دوجداره دایره ای را ذکر می کنند. این مدل از پنجره های دوجداره را می توان به عنوان یکی از ارکان جذابیت دکوراسیون بکار برد. و فضای خانه را از حالت تکراری به محیطی جذاب و دل انگیز تبدیل کرد.

در تهیه پنجره های دوجداره محوری باید به عوامل مختلفی اعم از نوع متریال بکار برده شده در ساخت، ابعاد پنجره، قیمت و همچنین تولید کننده این محصولات توجه کافی داشته باشید. شرکت مهندسین منظر گستر با تکیه بر دانش و تجربه ی بالا می تواند بهترین و باکیفیت ترین انواع پنجره دوجداره را در اختیار شما قرار دهد.

نکات مهم در انتخاب بهترین پنجره دوجداره

نکات مهم در انتخاب بهترین پنجره دوجداره

هنگام انتخاب بهترین پنجره دوجداره عوامل مختلفی را باید در نظر بگیرید. در واقع این نکات به شما کمک خواهند که مناسب ترین مدل پنجره دوجداره را تهیه نمایید. اگر می خواهید پنجره دوجداره تا چندین سال دوام داشته باشد، باید حتما این نکات را مد نظر قرار دهید. شاید هیچ کدام از فروشگاه های عرضه کننده در و پنجره های دوجداره این نکات را به صورت دقیق در اختیار شما قرار ندهند. به همین دلیل توصیه می شود پیش از آن که اقدام به خرید پنجره های دوجداره نمایید، حتما این نکات مهم را مد نظر قرار دهید.

  • توجه به محل نصب پنجره

نکته مهمی که باید هنگام انتخاب بهترین پنجره دوجداره مد نظر قرار دهید، توجه به نیاز خود است. یعنی شما باید علاوه بر نکات کلی، حتما شرایط محیط مد نظر برای نصب پنجره دوجداره را مد نظر قرار دهید. یعنی شاید شما مدل خاصی از بهترین پنجره دوجداره را هم خریداری نمایید ولی اصلا مناسب محیط خانه ی شما نباشد. چون پنجره های دوجداره در مدل های متنوعی تولید شده اند و ممکن است امکان استفاده از برخی مدل ها در فضاهای کوچک خانه و اداره وجود نداشته باشد.

برای جلوگیری از بروز این مشکلات، می توانید از خدمات مشاوره خرید و نصب پنجره دوجداره شرکت مهندسین منظرگستر استفاده کنید. این شرکت می تواند محیط مورد نظر شما را به صورت کامل بررسی نماید و بهترین مدل پنجره دوجداره را پیشنهاد دهد.

  • اهمیت زیبایی پنجره دوجداره

در کنار کیفیت پنجره های دوجداره، باید به زیبایی آن هم توجه کرد. در حقیقت بهترین پنجره دوجداره باید زیبایی ظاهری کافی هم داشته باشد. کاربردی بودن پنجره دوجداره، داشتن تکنولوژی روز دنیا و همچنین کیفیت بالای متریال باید در کنار جذابیت ظاهری وجود داشته باشند.

تمام این پارامترها در کنار هم معنا خواهند داشت تا بتوانند یک پنجره ی بی نقص را فراهم نمایند. زیبایی پنجره دوجداره از هر دو طرف ساختمان قابل مشاهده خواهد بود. در بسیاری از ساختمان های نوساز و مدرن پنجره های دوجداره جذاب در واحدهای مختلف نصب می شوند. همین موضوع به زیباتر شدن ساختمان کمک می کند.

  • برند تولید کننده

برندهای تولید کننده پنجره دوجداره هم در انتخاب بهترین پنجره دوجداره اثرگذار هستند. برخی از برندها محصولات خود را با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین متناسب با نیاز مشتریان طراحی و تولید می کنند. در صورتی که برندهای متفرقه سعی در کپی کردن طرح ایجاد شده توسط شرکت های معتبر با متریال بی کیفیت دارند.

شناخت برندهای مطرح و مشهور در زمینه طراحی و عرضه پنجره های دوجداره می تواند به شما کمک کند تا بهترین پنجره دوجداره را برای منزل یا محیط کار خود تهیه نمایید. برند ویستابست، هافمن و منظر گستر از معتبرترین برندهای تولید کننده پنجره دوجداره در ایران محسوب می شوند. پنجره های دوجداره ساخته شده توسط این برندها، بالاترین درجه کیفی ممکن را دارند. همچنین ضمانت نامه معتبر یا گارانتی هم هنگام خرید پنجره های دوجداره از این برندهای معتبر عرضه می شود. بنابراین اگر به دنبال خرید بهترین مدل پنجره دوجداره هستید، می توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان شرکت مهندسین منظرگستر کمک بگیرید.

 

3 پاسخ

  1. چقدر خوبه اگر بجای یکی از دیوارا از اون پنجره دوجداره فیکس استفاده کنیم البته اگر حیاطی وجود داشته باشه. هیی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *