مهندسین منظـر گستـر(با وقار)

نشانی:آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران

لیست قیمت محصولات


دانلود کاتالوگ

دانلود لیست قیمت محصولات

ارزان ترین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران

ارزان ترین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران
منظر گستر یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های تولید درب و پنجره ی دوجداره آلومینیومی‌در تهران است.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی‌در تهران باید با بررسی دقیق اعلام شود. از این رو نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای پنجره های دوجداره آلومینیومی‌در تهران تعیین کرد. تعریف پنجره ی آلومینیومی‌ارزان بدین صورت است که یک پنجره ارزان علاوه بر قیمت مناسب می‌بایست کیفیت ها و ویژگی های لازم را نیز دارا باشد. و یک تولید کننده ی حرفه ای می‌بایست فارغ از قیمت از مواد اولیه ی با کیفیت در ساخت پنجره های آلومینیومی‌استفاده نماید. منظر گستر یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های تولید درب و پنجره ی دوجداره آلومینیومی‌در تهران است. این مجموعه دارای یک تیم قوی از متخصصین می‌باشد که پنجره های دوجداره آلومینیومی‌را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تولید می‌نمایند. جهت مشاهده ارزان ترین در و پنجره دوجداره کلیک کنید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران در فروشگاه منظرگستر کمتر از دیگر مراکز است. در این مرکز برای تولید مدل‌های مختلف پنجره دوجداره از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده شده است تا در حین استفاده عایق‌ بندی مناسبی داشته باشد و از ورود هرگونه صدا جلوگیری کند. برای خرید اقتصادی این نوع پنجره تنها کافی است با مشاوران منظرگستر تماس حاصل فرمایید.

درب و پنجره آلومینیومی دوجداره چیست؟

درب و پنجره آلومینیومی دوجداره چیست؟
امروزه بهترین نوع پنجره های آلومینیومی‌یعنی پنجره های آلومینیومی‌دوجداره وارد بازار شده اند که ویژگی های منحصر به فردی دارند.

همه ی ما پنجره های آلومینیومی‌قدیمی‌را در خاطر داریم. در گذشته پنجره های آلومینیومی‌گزینه بهتری نسبت به پنجره های آهنی بودند و طرفداران زیادی داشتند. پس از گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تولید کننده ها اقدام به تولید پروفیل های آلومینیومی‌نمودند. امروزه بهترین نوع پنجره های آلومینیومی‌یعنی پنجره های آلومینیومی‌دوجداره وارد بازار شده اند که ویژگی های منحصر به فردی دارند. پنجره های دوجداره آلومینیومی‌در دو نوع ساده و ترمال بریک تولید می‌شوند. همچنین از مزایای استفاده از درب و پنجره آلومینیومی دوجداره میتوان به مواردی همچون: مقاومت بالا، وزن سبک، تنوع رنگ، دوام بالا، نصب آسان، قابلیت بازیافت، عایق بودن و… اشاره کرد.

پنجره آلومینیوم بهتر است یا پنجره یو پی وی سی؟

پنجره آلومینیوم بهتر است یا پنجره یو پی وی سی؟
موضوع مهم بعدی امنیت درب و پنجره است که هر دوی پنجره ها بسیار ایمن هستند.

هنگام خرید و یا تعویض پنجره یکی از پر تکرار ترین سوال هایی که ذهن خریداران را درگیر می کند این است که پنجره آلومینیومی بهتر است یا پنجره upvc؟ برای پاسخ به این سوال پنجره های آلومینیومی و یو پی وی سی از چندین مورد بررسی می نماییم.

اگر بخواهیم این دو پنجره را از لحاظ دوام با یکدیگر مقایسه کنیم می بایست گفت که هردو دوام بسیار بالایی دارند. ماده ی یو پی وی سی دارای طول عمری بین 20 الی 30 سال می باشد و قاب های آلومینیومی تا 45 سال دوام می آوردند.

مورد بعدی عایق بودن پنجره ها است. در گذشته اعتقاد داشتند؛ از آنجایی که آلومینیوم یک فلز رسانا است و گرما را از خود عبور می دهد عایق مناسبی نخواهد بود. و ماده upvc عایق بهتری است. در صورتی که امروزه با تولید پنجره های آلومینیومی ترمال بریک پنجره های آلومینیومی نیز عایق مناسبی هستند. در ارتباط با عایق صوتی بودن پنجره ها نیز پنجره های upvc مقدار کمی برتری دارند.

موضوع مهم بعدی امنیت درب و پنجره است که هر دوی پنجره ها بسیار ایمن هستند. ایمنی این پنجره ها به یراق آلات به کار رفته و قفل های پنجره دارند. همچنین در ارتباط با قیمت این پنجره ها می بایست گفت از آنجایی که متریال به کار رفته در پنجره آلومینیومی ترمال بریک گران تر است در نتیجه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران بالاتر از پنجره upvc است.

در این قسمت اقدام به مقایسه ی پنجره ی آلومینیومی و یو پی وی سی کردیم حال شما عزیزان می توانید با توجه به ساختمان و خانه ی خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

پروفیل آلومینیومی چیست؟

پروفیل آلومینیومی چیست؟
از ویژگی های این فلز نقره ای رنگ می توان به مواردی همچون: وزن سبک، نرم، عدم زنگ زدگی و قابلیت شکل پذیری بالا اشاره کرد.

ابتدا می بایست گفت که پروفیل در لغت به معنی ثابت ماندن مقطع در یک طول مشخص می باشد. پروفیل ها کاربرد و نوع های مختلفی دارند که مهم ترین کاربرد آنها در دنیای امروز ساخت درب و پنجره ی آلومینیومی دوجداره است. از ویژگی های این فلز نقره ای رنگ می توان به مواردی همچون وزن سبک، نرم، عدم زنگ زدگی و قابلیت شکل پذیری بالا اشاره کرد. ماده ی اولیه برای ساخت پروفیل های آلومینیومی بیلت آلومینیومی نام دارد. در فرآیند ساخت بیلت های آلومینیومی در درجه ی حرارت مناسب و فشار بالا قرار داده می شوند و طی این فرایند تغییر شکل می دهند. پس از فرایند حرارت دهی با استفاده از قالب های دلخواه و مورد نیاز برش داده می شوند.

نصب پنجره آلومینیومی دوجداره

نصب پنجره آلومینیومی دوجداره

نصب پنجره های دوجداره تاثیر بسزایی در کیفیت پنجره ها خواهد داشت و به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. و به همین علت عملیات نصب می بایست حتما به دست متخصصین و نصاب های حرفه ای انجام شود. مراحل نصب به صورت مختصر به شرح زیر می باشد:

 • تمیز نمودن محل نصب
 • جایگزینی پنجره ی آلومینیومی
 • سوراخ کردن فریم برا نصب
 • چک کردن پنجره، یراق آلات، شیشه و ایراد های احتمالی
 • ثابت نمودن درب و پنجره با پیچ مخصوص
 • درزبندی با استفاده از چسب سیلیکون و فوم
 • نصب کردن شیشه
 • رگلاژ نهایی درب

ویژگی های پنجره آلومینیومی

ویژگی های پنجره آلومینیومی

پنجره های دوجداره آلومینیومی‌برتری های زیادی نسبت سایر پنجره ها دارند. زیاد بودن کاربرد پنجره آلومینیومی‌دوجداره نیز به دلیل وجود همین ویژگی های برتر است. برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می‌باشد:

دوام و ماندگاری بالا:

دوام و ماندگاری بالا

مهم ترین ویژگی پنجره های آلومینیومی‌دوام و ماندگاری بالای آنها است. حتی در مناطق مرطوب نیز میتوانید از درب و پنجره های آلومینیومی‌استفاده نمایید.

قیمت مقرون به صرفه:

قیمت مقرون به صرفه

مسئله ی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی‌در تهران یکی از مهم ترین مسائل است. خرید این درب و پنجره ها یک خرید اقتصادی است زیرا قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی‌در تهران نسبت به ویژگی های آن بسیار مناسب است.

نگهداری آسان و تعمیر کمتر:

نگهداری آسان و تعمیر کمتر

یکی از ویژگی هایی که باعث افزایش طرفداران درب و پنجره آلومینیومی‌شده است نگهداری آسان آنها است.

ضد حریق بودن:

ضد حریق بودن

پنجره های آلومینیومی‌مقاومت بالایی در مقابل آتش سوزی دارند و گزینه ی مناسب تری نسبت به چوب و سایر متریال ها است.

عایق بندی مناسب:

عایق بندی مناسب

قاب های آلومینیومی‌عایق خوبی هستند و در ترکیب با شیشه های دوجداره عایق بسیار مناسبی را تشکیل می‌دهند. در نتیجه بازده انرژی مناسبی را در منزل خواهید داشت.

سازگاری با محیط زیست:

سازگاری با محیط زیست

در بین تمامی‌فلزات آلومینیوم دارای بیشترین سرعت بازیافت می‌باشد. در نتیجه سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند.

ظاهری زیبا:

ظاهری زیبا:

علاوه ویژگی هایی که در بالا گفته شد زیبایی بصری نیز یکی از ویژگی های استفاده از درب و پنجره ی آلومینیومی‌است.

روش های نگهداری از پنجره آلومینیومی

روش های نگهداری از پنجره آلومینیومی
برای شستشو و تمیز کردن پنجره های آلومینیومی‌می‌بایست از صابون و آب ولرم استفاده نمایید.

همانطور که در قسمت قبل گفته شد نگهداری از درب و پنجره آلومینیومی‌آنچنان سخت نیست. از آنجایی که درب و پنجره ها همواره در معرض آلودگی هستند تمیز کردن پنجره های آلومینیومی‌یکی از مهم ترین موارد نگهداری از این پنجره ها است. برای شستشو و تمیز کردن پنجره های آلومینیومی‌می‌بایست از صابون و آب ولرم استفاده نمایید. و توجه داشته باشید که هرگز از مواد شیمیایی برای شستشوی آنها استفاده نکنید.

قیمت پنجره آلومینیومی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت پنجره آلومینیومی چگونه محاسبه می شود؟
نوع شیشه ی به کار رفته در پنجره تمامی موارد ذکر شده در بالا تاثیر بسزایی در تعیین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران دارد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارند. برخی از این عوامل به شرح زیر می باشند:

 1. نوع آلومینیوم که نرمال باشد یا ترمال بریک.
 2. وزن آلومینیوم خالص مصرفی
 3. یراق آلات به کار رفته در پنجره های آلومینیومی که در هر یک از انواع پنجره های آلومینیومی متفاوت است.
 4. ابعاد و نقشه ی درب و پنجره های آلومینیومی: ابعاد پنجره های دوجداره به صورت متر مربع و به صورت دقیق محاسبه می شوند. و بدیهی است که قبل از هر چیزی ابعاد و نقشه ی درب و پنجره های دوجداره تاثیر بسزایی در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران دارد.
 5. رنگ پروفیل ها: رنگ پروفیل های آلومینیومی می تواند یکی از رنگ های آنادایز، پودری و دکورال باشد. و هر یک از این رنگ های به کار رفته در پروفیل های آلومینیومی قیمت خاص خود را دارند.
 6. نوع شیشه ی به کار رفته در پنجره تمامی موارد ذکر شده در بالا تاثیر بسزایی در تعیین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی

انواع مدل پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران بر اساس عوامل متعددی مشخص می‌ شود. یکی از فاکتور‌ های اصلی در راستای قیمت‌ گذاری پنجره دوجداره آلومینیومی، نوع مدلی است که پنجره دوجداره دارد. از انواع مدل‌های پنجره دوجداره آلومینیومی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • مدل ثابت

مدل ثابت یا فیکس یکی از انواع پنجره‌ های دوجداره آلومینیومی محسوب می‌ شود که تنها یک لنگه داشته و قابلیت باز و بسته شدن را نیز ندارد. این نوع از مدل‌ها بیشتر برای نور گیری مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

 • مدل یک الی دو لنگه بازشو

مدل بازشو دارای یک الی دو لنگه است که این لنگه‌ها قابلیت باز و بسته شدن را دارند. این نوع از مدل پنجره‌‌ی دوجداره آلومینیومی برای فضا‌هایی که بزرگ هستند و فضای کافی برای باز شدن لنگه وجود دارد، طراحی می شود.

 • مدل کشویی

یکی از بهترین انواع مدل‌ های پنجره دوجداره آلومینیومی، مدل کشویی بوده که این مدل دو ویژگی و مزیت را به خود اختصاص داده است. به راحتی بدون کمترین فشار و سختی می توانید این نوع پنجره‌ را باز و بسته کنید و همچنین دیگر به فضای زیادی برای نصب این نوع پنجره ها نیاز نیست.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی

مزایای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره‌ های دوجداره آلومینیومی مزیت ‌های زیادی را برای کاربران به همراه دارند. این نوع از پنجره‌ ها به دلیل جنس آلومینیومی که دارند در برابر رطوبت، ضربه و خوردگی مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند و ضد زنگ نیز می‌ باشند. پنجره دوجداره آلومینیومی همانطور که از نامش پیدا است از آلومینیوم تولید شده و کاملا با محیط‌ زیست سازگار است و هیچ ضرری برای طبيعت ندارد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران و سایر مناطق کشور مناسب بوده و افراد می ‌توانند با حداقل بودجه دست به خرید این محصول بزنند‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *