مهندسین منظـر گستـر(با وقار)

نشانی:آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

خرید و قیمت انواع پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران

لیست قیمت محصولات


دانلود کاتالوگ

دانلود لیست قیمت محصولات

بهترین قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران

بهترین-قیمت-پنجره-دوجداره-ریلی-یا-کشویی-در-تهرانقیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران  و سایر شهرها با توجه به عوامل متعددی تعیین می گردد. برای آن که بتوانید هزینه پنجره دوجداره در تهران را تشخیص دهید، در وهله ی اول باید بدانید پنجره دوجداره ریلی یا کشویی چیست؟ و چه خصوصیاتی دارد. زیرا آشنا شدآموزش ن با ساختار و ویژگی های پنجره های کشویی می تواند درک بهتری از نحوه ی قیمت گذاری آن ها ارائه کند.

خصوصیات پنجره های ریلی

خصوصیات-پنجره-های-ریلی

ویژگی های پنجره های ریلی یا کشویی خیلی گسترده می باشند.

اصلی ترین ویژگی های پنجره های کشویی عبارتند از:

باز شدن به طرفین: پنجره های دوجداره ریلی یا کشویی به یک سو باز می شوند.

پروفیل های با کیفیت: در تولید و آماده سازی پنجره های دوجداره کشویی، از پروفیل های درجه یک استفاده شده است.

مانع از ورود گردو غبار می شود: ممکن است شما هم در بررسی قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به مانع شدن این پنجره ها در برابر ورود گرد و غیار توجه نکرده باشید.

حذف گرد و غبار از خانه ها به تنهایی می تواند یک ویژگی بسیار جذاب و مهم برای تمام پنجره های دوجداره محسوب می شود.

کارکرد آسان: سادگی کارکرد این مدل پنجره ها نیز یکی از مهم ترین خصوصیت آن ها است. یعنی حتی کودکان نیز به راحتی می توانند از آن ها استفاده کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مهم ترین مزایای پنجره های ریلی

مهم-ترین-مزایای-پنجره-های-ریلی

برجسته ترین مزیت های پنجره دوجداره کشویی شامل موارد زیر است:

راحت ببند و باز کن!

زمانی که می خواهید اقدام به بررسی قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران نمایید، بهتر است حتما مزیت ها و فواید این مدل پنجره ها را به طور کامل بشناسید.  یعنی می توانید بدون مشکل هر زمان که نیاز داشتید پنجره را باز کنید یا آن را ببندید.

پنجره ی امن داشته باش

امنیت پنجره ها یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید حتما به آن توجه شود. امن نبودن پنجره می تواند فاجعه بزرگی بیافریند. افتادن پنجره یا شل شدن شیشه های آن خطرات جدی را برای استفاده کنندگان از آن به همراه خواهد داشت. اما زمانی که اقدام به خرید پنجره دوجداره کشویی نمایید، دیگر درگیر هیچ کدام از این مشکلات نخواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید درب و پنجره دوجداره در تهران و خرید مستقیم در و پنجره یو پی وی سی از کارخانه با ما همراه باشید.

هر مدل پرده میخوای نصب کن!

ممکن است در زمان پرداخت قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران، کمتر کسی به تطبیق پنجره با نوع پرده داشته باشد. پنجره های دوجداره ریلی به دلیل باز شده به طرفین، آسیبی به پرده نصب شده نمی زنند.

مناسب برای فضای کوچک و بزرگ

تفاوتی ندارد که محیط منزل یا محیط کار شما بزرگ است یا کوچک. در هر صورت می توانید از پنجره دوجداره ریلی استفاده نمایید. قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران با توجه به میزان ابعاد آن تعیین می گردد. شما باید پنجره دوجداره کشویی را با توجه به متراژ محیط خود انتخاب کنید.

کارکرد پنجره دوجداره کشویی به چه صورت است؟

کارکرد-پنجره-دوجداره-کشویی-به-چه-صورت-است؟

عملکرد پنجره دوجداره کشویی / ریلی وابسته به غلطک و ریل است. غلطک پنجره بر روی ریل حرکت می کند و باعث باز یا بسته شدن پنجره می گردد.

برای آن که کارکرد پنجره های دوجداره کشویی خیلی مطلوب باشد، بهتر است به کیفیت پروفیل ها، غلطک ها و ریل توجه ویژه ای داشته باشید. غلطک های پنجره ریلی باید نرم باشند تا باز و بسته شدن آن به آسان ترین شکل ممکن انجام گیرد.

کاربرد پنجره های دوجداره ریلی

کاربرد-پنجره-های-دوجداره-ریلی

پنجره های ریلی یا کشویی مناسب برای چه مکان هایی می باشند؟ بهتر است پنجره های کشویی در کدام بخش از خانه نصب گردند؟

بکار بردن پنجره های ریلی در آشپزخانه و تراس

بکار-بردن-پنجره-های-ریلی-در-آشپزخانه-و-تراس

آشپزخانه ها باید تهویه مطلوبی داشته باشند. همچنین وجود پنجره در بخش تراس به تنظیم هوای بیرون و داخل منزل کمک خواهد کرد.

پنجره دوجداره کشویی برای محیط های معتدل و گرم

پنجره-دوجداره-کشویی-برای-محیط-های-معتدل-و-گرم

پنجره دوجداره کشویی یا ریلی برای مناطق معتدل خیلی مناسب هستند. در صورتی که محیط های سردسیر و مناطقی که در آن ها باد شدید می وزد، نمی توانند محدوده مناسبی برای نصب پنجره های دوجداره کشویی باشند.

پنجره دوجداره ریلی برای تهویه فضای داخلی محیط

پنجره-دوجداره-ریلی-برای-تهویه-فضای-داخلی-محیط

قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به میزان تهویه مورد نیاز در منزل نیز بستگی دارد. در واقع هر چقدر فضای خانه ها بسته تر باشد، پنجره دوجداره کشویی بزرگتری باید در آن محیط نصب گردد. بنابراین هزینه خرید آن نیز بالاتر خواهد رفت.

انواع پنجره های دوجداره کشویی

انواع-پنجره-های-دوجداره-کشویی

قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به نوع مدل آن نیز بستگی دارد. در این بخش دو مدل از پنجره های دوجداره کشویی بررسی خواهند شد.

پنجره های دوجداره ریلی با سیستم یو پی وی سی

پنجره-های-دوجداره-ریلی-با-سیستم-یو-پی-وی-سی

محصولات پی وی سی از چندین سال قبل به صنعت تولید انواع درب و پنجره وارد شده اند. قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به جنس آن هم وابسته است. یعنی مدل های پی وی سی قیمت متفاوتی در مقایسه با سیستم های آلومینیومی دارند. زیرا ویژگی و مزیت های هر کدام با دیگری فرق دارد.

پنجره دوجداره ریلی با سیستم آلومینیوم

 محتوا-پنجره-دوجداره-ریلی-با-سیستم-آلومینیوم

اگر به دنبال رنگ های متنوع برای پروفیل بکار برده شده در پنجره دوجداره هستید، پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی مناسب شما هستند. استفاده از مدل های آلومینیومی از پنجره های ریلی در تمام ویلاها، خانه باغ ها و اداره های موجود در سطح شهر به چشم می خورد.

پنجره دوجداره ریلی تک ریل

محتوا-پنجره-دوجداره-ریلی-تک-ریل

فرق پنجره های کشویی تک و دو ریل در میزان حرکت و عایق بندی آن ها است. در حقیقت اگر به دنبال پنجره دوجداره کشویی با عایق بندی مناسب هستید، مدل های تک ریل مناسب شما خواهند بود. در صورتی که در محیط های سرد ساکن هستید، بهتر است برای حفظ دمای منزل، از پنجره دوجداره ریلی تک ریل استفاده نمایید.

پنجره دوجداره کشویی دو ریل

پنجره-دوجداره-کشویی-دو-ریل

قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به تک یا دو ریل بودن آن ها نیز مرتبط است. پنجره های دوجداره دو ریل، می توانند هوای بیشتری را رد و بدل کنند. البته قیمت کمتری در مقایسه با مدل های تک ریل دارند.

سیستم عایق بندی پنجره دوجداره ریلی

سیستم-عایق-بندی-پنجره-دوجداره

اگرچه عایق بندی پنجره های دوجداره ریلی نسبت به مدل های لولایی پایین تر است. اما استقبال از این مدل ها خیلی زیاد است. کمتر بودن میزان عایق بودن پنجره های دوجداره کشویی بدین معنا نیست که در مقابل عبور هوا و گرد و غبار مقاومتی از خود نشان نمی دهند. بلکه در مقایسه با دیگر مدل ها عایق کمتری دارند.

قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی 

پنجره‌ های ریلی یا کشویی یکی از بهترین انواع پنجره‌ های دوجداره هستند که  به صورت کشویی باز و بسته می‌‌شوند. همین مورد یکی از ویژگی‌ ها و حسن پنجره ‌های دوجداره محسوب می‌شود. که برای خانه های آپارتمانی یکی از بهترین انتخاب ها است. قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران بسیار متفاوت تر از سایر استان ها می‌باشد.

قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران بر اساس متراژ پنجره، نحوه نصب، نوع پنجره و شیشه به کار برده شده، کیفیت شیشه ها، نرخ ارز و تقاضا خرید مشخص می‌گردد.


انواع پنجره های ریلی یا کشویی

انواع پنجره های ریلی یا کشویی

نوع پنجره ریلی به صورت مستقیم بر قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران تاثیر می‌گذارد. در ادامه با دو نمونه از انواع پنجره های ریلی و کشویی آشنا خواهید شد.


پنجره  upvc ریلی

پنجره های upvc  ریلی یکی از بهترین پنجره هایی هستند که مطمئنا تعریف آن را در تبلیغات تلویزیونی شنیده باشید. این نوع از پنجره ها از مواد مرغوب و با دوامی تولید شده اند.

غلطک های این پنجره ریلی تحمل وزن ۲۰۰ کیلو گرم را دارد. قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران در مدل upvc   اقتصادی تر و مناسب تر است.


پنجره آلومینیومی ریلی


نمونه دیگری از انواع پنجره‌ های ریلی یا کشویی وجود دارند که به عنوان پنجره‌ های آلومینیومی ریلی شناخته می‌شوند. اگر از نظر اقتصادی مشکلی ندارید پنجره‌های آلومینیومی ریلی توانسته ‌اند عملکرد بهتری نسبت به پنجره‌های upvc از خود نشان دهند و طول عمر مفید تری داشته باشند. همانطور که از گفته ها مشخص است قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران آن هم مدل آلومینیومی گران قیمت تر می‌‌باشد.


شیوه های خرید پنجره دوجداره

شیوه‌ های خرید پنجره دوجداره با روش‌ های مختلفی امکان‌ پذیر است ولی بهتر می‌باشد برای خرید چنین محصولی از مراکز معتبر و مطمئن عمل خرید را انجام دهید. با این روش می‌‌توانید پنجره ‌های دوجداره را با کیفیت اصل و قیمتی مناسب تهیه کنید. در نهایت پس از خرید محصول شما دارای گارانتی و ضمانت ‌نامه معتبر از فروشنده نیز خواهید بود. در چنین روش‌ های خریدی است که هیچ وقت از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

معرفی مدل های مختلف پنجره دوجداره کشویی با قیمت های متنوع در تهران

در زمینه ساخت و نصب پنجره دوجداره کشویی با قیمت های متنوع در تهران، انواع و مدل های مختلفی وجود دارد که بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان انتخاب می‌ شوند. این پنجره ها به دلیل ویژگی های برتری که دارند، انتخاب ایده آلی برای منازل و کسب و کارها می ‌باشند. قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران با توجه به محله های مختلف، متفاوت است. هر محله به دلیل نزدیکی به شرکت های تولید کننده، یا دیگر عوامل پنجره دوجداره کشویی را با قیمت پایین تری عرضه کند.

یکی از انواع مدل های پنجره دوجداره کشویی، پنجره های upvc هستند. این نوع پنجره ها از جنس پلی وینیل کلراید ساخته شده اند و دارای ویژگی های عایق حرارتی و صوتی بسیار بالا هستند. این پنجره ها به دلیل مقاومت بالا در برابر آب، رطوبت و حشرات، به عنوان یک گزینه عالی برای مناطق بارانی و مرطوب می ‌باشند. همچنین این پنجره ها قابلیت باز شدن به صورت کشویی را دارند که امکان سهولت در تهویه فضا و تمیز کردن آن را فراهم می ‌کند. قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به نوع مدل و کیفیت یو پی وی سی آن هم وابسته است.

پنجره های آلومینیومی هم یکی از انواع دیگر پنجره دوجداره کشویی هستند که از جنس آلومینیوم ساخته شده و دارای ویژگی هایی همچون سبکی، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و زیبایی بی نظیر می ‌باشند. این نوع پنجره ها با دو مواد آلومینیوم و شیشه ساخته می‌شوند که باعث افزایش عایق حرارتی و صوتی آنها می‌شود.

قیمت پنجره دوجداره ریلی یا کشویی در تهران به خصوص مدل های اشاره شده، بسیار متنوع هستند. قیمت پنجره های ریلی بسته به ابعاد، جنس و سایر ویژگی های فنی آن ها تعیین می‌ شود. قبل از انتخاب و خرید پنجره دوجداره کشویی، بهتر است با مشاوران و کارشناسان مجرب در این زمینه مشورت کرده و پنجره مناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

گزینه های ارزان قیمت برای پنجره دوجداره ریلی در تهران

در جستجوی گزینه ‌های ارزان قیمت پنجره‌ دوجداره ریلی یا کشویی در تهران هستید؟ برای خرید و نصب پنجره‌ های دوجداره ریلی به منظور افزایش عایق حرارتی و صوتی در منزل خود، انتخاب گزینه ‌های ارزان و با کیفیت می‌ تواند گزینه ‌ی مناسبی باشد.

یکی از بهترین گزینه‌ های ارزان برای پنجره‌ های دوجداره ریلی، استفاده از جنس upvc است. این نوع جنس در برابر شرایط جوی  بسیار مقاوم  بوده و دارای عایق حرارتی مناسبی است. همچنین، پنجره ‌های ریلی یو پی وی سی دارای عایق صوتی خوبی هستند که باعث کاهش نویزهای بیرونی می‌ شوند.

همچنین، می‌ توانید از شرکت ‌ها و فروشگاه‌ هایی که تخصص در زمینه تولید و نصب پنجره‌ های دوجداره دارند، استفاده کنید. این شرکت ‌ها معمولا به خرید انبوه مواد اولیه می ‌پردازند که این امر باعث کاهش هزینه‌ ها می‌ شود و در نهایت به شما یک گزینه ارزانتر ارائه می ‌دهند.

همچنین، در زمان خرید و قیمت پنجره‌ دوجداره ریلی یا کشویی در تهران، می‌ توانید با انجام بازاریابی و مقایسه قیمت ‌ها، به گزینه ‌ای که مطابق با بودجه خود است، دست پیدا کنید. همچنین، ممکن است در زمان ‌های تخفیفات و پیشنهاد ویژه، قیمت پنجره‌ های دوجداره ریلی کاهش یابد که این نیز یک گزینه مناسب برای کاهش هزینه ‌ها می ‌باشد.

در نهایت، با انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان سابق، می ‌توانید بهترین گزینه ارزان برای پنجره‌ های دوجداره ریلی را برای منزل خود پیدا کنید. حفظ تعادل بین کیفیت و قیمت و انتخاب گزینه‌ ی مناسب بر اساس نیازهای خود، می ‌تواند به کاهش هزینه و رضایت شما از خرید کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *