مهندسین منظـر گستـر

نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

خرید و قیمت درب و پنجره دوجداره در تهران

لیست قیمت محصولات


دانلود کاتالوگ

دانلود لیست قیمت محصولات

مرکز خرید و فروش درب و پنجره دوجداره در تهران

خرید درب و پنجره دوجداره در تهران انتخابی هوشمندانه برای هر منزلی است.خرید درب و پنجره دوجداره در تهران و نصب آن مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. این درب و پنجره ها عایق صوتی و عایق حرارتی هستند و از ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری می‌نمایند. همچنین لازم به ذکر است خرید درب و پنجره دوجداره باعث افزایش قیمت خانه و زیبایی ظاهری آن خواهد شد. ما در ادامه ی این مقاله شما را با درب و پنجره ی دوجداره، تاریخچه و انواع آن آشنا خواهیم کرد.

خرید درب و پنجره دوجداره می‌تواند یکی از مهم ترین نیازهای مردم را برطرف کند. در واقع این پنجره نه تنها می‌تواند آرامش را به خانه ها بیاورد، بلکه می‌تواند ارزش واحدهای ساختمانی را هم چندین برابر افزایش دهد. در حقیقت دوجداره بودن درب و پنجره در واحدهای ساختمانی، می‌تواند ارزش زیادی به آن ببخشد.

اگر می‌خواهید از طریق ملک ساختمانی خود سرمایه گذاری کلان داشته باشید، بهتر است به فکر تهیه درب و پنجره های دوجداره برای آن باشید. افزایش آلاینده های محیطی در شهر تهران، بالا رفتن تعداد خیابان های پررفت و آمد و همچنین رونق فعالیت های صنعتی باعث شده سروصدای زیادی در شهر وجود داشته باشد. از این رو بهتر است راه حل اساسی برای حل این معضلات بیابید.

خرید درب و پنجره دوجداره در تهران می‌تواند بهترین نمونه از راه حل ها برای از بین بردن چنین مشکلاتی باشد. چون با تهیه پنجره های دوجداره، هرگونه سروصدا به داخل واحدهای ساختمانی وارد نمی‌شوند. بنابراین اعضای خانواده آرامش کافی برای انجام دادن کارهای شخصی خود خواهند داشت.

Upvc چیست و چه ویژگی های برتری دارد؟

Upvc چیست و چه ویژگی های برتری دارد؟
این ماده کاربرد های زیادی دارد و از آن در ساخت انواع قاب، لوله و صنایع ساختمانی استفاده می‌شود.

همانطور که از نام این محصول مشخص است ماده ی upvc مهم ترین ماده در ساخت درب و پنجره های دوجداره upvc است. و اما این ماده چیست چه ویژگی های برتری دارد که از آن در ساخت درب و پنجره دوجداره استفاده می‌شود؟ ما در این قسمت شما را به طور کامل با این ماده و ویژگی های آن آشنا خواهیم کرد.

ابتدا می‌بایست گفت که واژه ی upvc مخفف کلمه ی Unplasticized Poly Vinyl Chloride  می‌باشد. این ماده که از مشتقات نفت خام و گاز طبیعی است دارای ترکیبات شیمیایی همانند: کربن، هیدروژن و کلر است.

این ماده کاربرد های زیادی دارد و از آن در ساخت انواع قاب، لوله و صنایع ساختمانی استفاده می‌شود. و از مهم ترین کاربرد های این ماده نیز ساخت پروفیل های درب و پنجره upvc است. همچنین از آنجایی که این ماده بدون BPA است قابلیت استفاده در دندانپزشکی و سایر تجهیزات پزشکی را دارد. بنابراین بدون هیچ گونه ترس از بابت آلودگی می‌توان از این ماده در صنعت پزشکی نیز استفاده کرد.

از دیگر ویژگی های ماده ی upvc می‌توان به مواردی مانند: ماندگار و بادوام بودن، مقاومت بالا در برابر فرسایش شیمیایی، تولید آسان، قابل بازیافت بودن ماده، دوام بالا در دماهای گرم و تاب نخوردن آن، غیر قابل اشتعال بودن، عدم پوسیدگی، رنگ پذیری، عدم تغییر رنگ در طولانی مدت و نگهداری آسان اشاره کرد.از دیگر نکات در ارتباط با این ماده تفاوت آن با pvc است. در این زمینه می‌بایست گفت ماده ی upvc مقاومت بالاتری نسبت به pvc دارد و نسل جدیدی از ماده ی پی وی سی است.

پنجره دوجداره چیست و چه فوایدی دارد؟

پنجره دوجداره چیست؟

پنجره های دوجداره که امروزه در ساخت بسیاری از خانه به کار میروند بهترین نوع پنجره در جهان هستند. این پنجره ها را با نام پنجره ی دوجداره و پنجره ی  upvc می‌شناسند. پنجره های دوجداره در واقع قابی هستند که از دو لایه شیشه ی موازی تشکیل شده اند و فضای بین این دو لایه با گاز آرگون و یا هوای خشک پر شده است.

عایق بودن پنجره های دوجداره نیز به دلیل وجود این گاز بی اثر در بین لایه ها است. این فضا همانند عایق عمل می‌کند و از ورود سرما، گرما، سرو صدا و هرگونه آلودگی جلوگیری می‌نماید. همچنین شایان ذکر است با خرید پنجره دوجداره در تهران امنیت خانه هایمان بالا خواهد رفت.

در ارتباط با نصب پنجره دوجداره در تهران نیز می‌بایست گفت که این پنجره ها با استفاده از مواد خاصی درزبندی می‌شوند. این نوع از درزبندی و مهروموم باعث بالاتر رفتن کیفیت پنجره های دوجداره می‌شوند.

مزیت های پنجره دوجداره در تهران

مزیت‌های پنجره دو جداره در تهران 

در پاسخ به سوال چرا پنجره ی دوجداره؛ میتوان به مزیت های استفاده از این پنجره اشاره کنیم.برخی از مزایای خرید درب و پنجره دوجداره در تهران و نصب آن در منازل ب شرح زیر می‌باشد:

  1. اولین و مهمترین مزیتی که همه ی مردم از آن یاد می‌کنند ذخیره ی انرژی و صرفه جویی در منازل است. طبق آمار ها در صورتی که از پنجره های معمولی برای منازلتان استفاده کنید حدود 50 الی 70 درصد از گرمای خانه به هدر خواهد رفت. در صورتی که پنجره ی  upvc اینگونه نیستند و به هیچ عنوان هوای داخل خانه را خارج نخواهند کرد. در نتیجه موجب ذخیره ی انرژی و صرفه جویی در مصرف می‌شوند. همچنین لازم به ذکر است این پنجره ها علاوه بر اینکه هوای داخل خانه را بیرون نمی‌برند؛ از ورود هوای بیرون به داخل خانه نیز جلوگیری می‌نمایند.
  2. جلوگیری از ورود سروصدا به داخل منزل نیز یکی از مهم ترین ویژگی های پنجره های دوجداره است. در صورت نصب پنجره های دوجداره برای منازل میزان آلودگی صوتی در منازل شما به حداقل خواهد رسید. خرید پنجره دوجداره در تهران به ویژه به افرادی که در محل ها و خیابان های شلوغ و پرسروصدا سکونت دارند پیشنهاد می‌شود. در نتیجه با خرید پنجره دوجداره در تهران آرامش را به منازل خود خواهید آورد.
  3. از دیگر ویژگی های پنجره های دوجداره امنیت بالای آنها در مقایسه با پنجره های عادی است. بنابراین در صورتی که به دنبال پنجره ی امن برای منزل و یا محل کارتان هستید بهترین گزینه خرید پنجره دوجداره است.
  4. خرید درب و پنجره دوجداره در تهران و نصب آن در منازل یک سرمایه گذاری کارآمد به حساب خواهد آمد. زیرا شما با نصب درب و پنجره ی دوجداره علاوه بر اینکه از مزایای زیادی بهره مند خواهید شد ارزش و قیمت منزلتان را نیز بالا برده اید. بدیهی است که قیمت خانه هایی که از پنجره ی دوجداره استفاده نموده اند در مقایسه با خانه هایی که پنجره ی معمولی دارند بیشتر است.
  5. عمر بالا نیز یکی از دلایل خرید پنجره دوجداره در تهران می‌باشد. این پنجره ها عمر و دوام بالایی دارند و در کوتاه مدت تخریب نخواهند شد.
  6. همه ی ما میدانیم که یکی از خطرناک ترین نقاط خانه در زمان زلزله پنجره ها هستند. و اما در صورت خرید درب و پنجره دوجداره در تهران و نصب آن دیگر خیالتان از این بابت نیز راحت خواهد بود. این درب و پنجره ها در برابر فشار ها بسیار مقاوم هستند و هرگز خرد نخواهند شد.
  7. علاوه بر تمامی‌ویژگی های منحصر به فرد و مزایای خرید پنجره دوجداره در تهران که گفته شد؛ این پنجره ها وزن کمی‌نیز دارند. سبک وزن بودن پنجره های upvc سبب نصب آسان آنها شده است.

تمامی‌مواردی که در بالا گفته از مواردی هستند که سازندگان را مجاب به خرید درب و پنجره دوجداره در تهران نموده است. در واقع شما عزیزان با خرید و نصب پنجره ی دوجداره از تمامی‌مزایای این پنجره ها بهره مند خواهید شد.

تاریخچه پنجره دوجداره در ایران و جهان

تاریخچه ی پنجره ی دوجداره

برای پرداختن به تاریخچه ی پنجره ی دوجداره ابتدا شما را با تاریخچه ی کلی پنجره و پنجره های قدیمی‌آشنا خواهیم کرد. ریشه ی اصلی واژه ی پنجره در زبان انگلیسی است که به معنای چشم باد می‌باشد. در گذشته های خیلی دور از در قرن 13 قبل از میلاد اولین پنجره ها شکل گرفتند. پنجره های آن زمان تنها سوراخی در دیوار یا سقف بودند که باعث ورود نور به خانه ها می‌شدند. و اما در آن زمان از شیشه برای پنجره استفاده نمی‌شد.

پنجره های شیشه ای برای اولین بار توسط رومی‌ها در اسکندریه اختراع شدند. البته شیشه های آن زمان نیز همانند بطری بودند و شفافیت زیادی نداشتند. سپس با گذشت سال ها و در اوایل قرن 20 میلادی فرایند ساخت شیشه در انگلستان آغاز شد و در بیشتر خانه ها از پنجره های شیشه ای استفاده می‌شد.

و حال این سوال که اولین شیشه ی دوجداره در چه زمانی و توسط چه کسی اختراع شد؟  ایده ی شیشه های دوجداره نخستین بار حدود 200 سال پیش توسط فردی در نیویورک به جهان معرفی شد. این فرد که در شیشه فروشی در شهر نیویورک مشغول به کار بود در سال 1865 برای جلوگیری از خروج هوای داخل خانه و صرفه جویی انرژی دست به اختراع شیشه های دوجداره زد.

این شیشه فروش توانست ویژگی های عایق بودن شیشه های دوجداره را اثبات کند و اختراع خود را به ثبت برساند. پس از گذشت چندین سال متخصصی آلمانی در سال 1960 و در شهر دورتموند شروع به ساخت پنجره های یو پی وی سی نمودند. از همان زمان تا به امروز افراد در سراسر جهان اقدام به خرید و نصب درب و پنجره های دوجداره نمودند.

و اما در این قسمت این سوال مطرح می‌شود که پنجره های دوجداره از چه زمانی وارد ایران شدند؟ در اواخر دهه ی 50 پنجره های دوجداره برای اولین بار وارد ایران شدند و کارگاه های تولید پنجره upvc  افتتاح شدند.

لیکن در آن زمان به دلیل عدم آگاهی از مزایای خرید پنجره دوجداره در تهران و کمبود تکنولوژی صنعت تولید پنجره ی دوجداره پیشرفت چندانی نکرد. سپس با گذشت چندین سال و پیشرفت تکنولوژی و آگاهی مردم، صنعت تولید درب و پنجره ی دوجداره از حدود سال 1380 رشد کرد. از همان زمان تا به امروز روز به روز آگاهی افراد نسبت به خرید پنجره دوجداره در تهران بالاتر میرود و افراد زیادی اقدام خرید و نصب پنجره ی دوجداره برای منازل خود می‌نمایند.

بررسی انواع پنجره دوجداره و کاربرد آن

بررسی انواع پنجره ی دوجداره و کاربرد آن

در قسمت های قبل با پنجره ی دوجداره و مزایای استفاده از آن در منازل آشنا شدیم. حال در این قسمت قصد داریم شما را با انواع پنجره های دوجداره آشنا کنیم. تنوع مدل در پنجره های دوجداره بالا است و به همین علت ممکن است هنگام خرید پنجره دوجداره در تهران دچار سردرگمی‌شوید و ندانید کدام پنجره برای شما مناسب است.

مدل های پنجره دوجداره موجود در بازار به شرح زیر می‌باشند:

پنجره دوجداره ثابت:

پنجره دوجداره ثابت

پنجره های دوجداره آلومینیومی‌که به پنجره های دوجداره ی ثابت معروف هستند یکی از ساده ترین و کم خرج ترین مدل های پنجره ی دوجداره است. همانطور که از نام آن نیز مشخص است این پنجره ها ثابت هستند و مانند سایر مدل ها مکانیزمی‌مبنی بر باز و بسته شدن پنجره ندارند. و اما این مدل پنجره ها علاوه بر اینکه قیمت مناسبی دارند عایق مناسبی نیز هستند.

پنجره دوجداره کشویی:

پنجره ی دوجداره کشویی

مدل کشویی یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربردترین مدل های پنجره دوجداره می‌باشد. این مدل پنجره ها دارای دو مدل: یک لنگه بازشو و دو لنگه بازشو می‌باشند. لنگه های پنجره به صورت کشویی بر روی ریل حرکت می‌کنند. معمولا پنجره ی دوجداره ی کشویی در محل هایی که فضا کم و محدود باشد استفاده می‌شود. لازم به ذکر است استفاده از این مدل در مناطقی که گرد و غبار زیاد است پیشنهاد نمی‌شود.

پنجره دوجداره تک حالته:

پنجره ی دوجداره تک حالته

مدل تک حالته نیز یک مدل بسیار کاربردی است که بر روی یک محور افقی باز و بسته می‌شوند. همچنین لازم به ذکر است در صورت نیاز این مدل به صورت 180 درجه باز می‌شود.

پنجره دوجداره دو حالته:

پنجره ی دوجداره دو حالته

پنجره های دوحالته در واقع همانند مدل تک حالته هستند با این تفاوت که پنجره های دوحالته علاوه بر حالت افقی، به حالت عمودی نیز باز و بسته می‌شوند. در این پنجره ها با چرخاندن دستگیره به سمت بالا، پنجره از قسمت بالا با زاویه ای معادل 25 درجه باز خواهد شد.

پنجره دوجداره آکاردئونی:

پنجره دوجداره آکاردئونی

مدل آکاردئونی برای مکان هایی که عرض آنها از 3 متر بیشتر باشد کاربرد دارد. برای مثال در صورت تمایل به خرید درب و پنجره دوجداره در تهران برای درب بالکن بهتر است به سراغ مدل آکاردئونی بروید.

پنجره دوجداره لولایی:

پنجره ی دوجداره لولایی

در مدل لولایی درب های پنجره هم به داخل و هم به بیرون باز خواهند شد. این مدل نیز یکی از جذاب ترین مدل های پنجره دوجداره می‌باشد.

پنجره دوجداره خلیجی:

پنجره دوجداره خلیجی

پنجره های خلیجی ترکیبی از پنجره های ثابت و بازشو هستند که بیشتر در قسمت پذیرایی استفاده می‌شوند. ظاهر این پنجره ها شبیه به یک فضای قوسی چند ضلعی می‌باشد و از داخل و بیرون خانه نمای زیبایی خواهند داشت. همچنین استفاده از این سبب بزرگتر دیده شدن فضای داخلی خانه می‌شود.

پنحره دوجداره کمانی:

پنجره ی دوجداره کمانی:

مدل کمانی نیز همانند مدل قبل زیبایی منحصر به فردی به ساختمان خواهد داد. این پنجره ها دارای قوس هستند و حالتی دایره شکل به پنجره خواهند داد.

پنجره دوجداره فولکس واگنی:

پنجره دوجداره فولکس واگنی

مدل فولکس واگنی یکی از گران ترین مدل های پنجره ی دوجداره است. درب پنجره در این مدل ها بر روی یک ریل قرار دارند و 45 درجه باز می‌شوند. زیبایی این مدل نسبت به مدل کشویی بسیار بالا است.

پنحره دوجداره کلنگی:

پنجره دوجداره کلنگی

این نوع پنجره ها از یک طرف باز می‌شوند و کاربرد آنها در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی، حمام و راه پله است.

پنجره دوجداره سایبانی:

پنجره دوجداره سایبانی

این مدل نیز همانند مدل قبلی مناسب سرویس های بهداشتی و نورگیر می‌باشد. در مدل سایبانی درب پنجره تنها بر روی یک محور افقی باز خواهد شد.

پنجره دوجداره دو لنگه بازشو:

پنجره دوجداره دو لنگه بازشو

این مدل از پنجره ها که به مدل فرانسوی نیز معروف هستند زیبایی بالایی دارند. دو لنگه ی این پنجره ها از هر دو طرف باز می‌شوند و هیچ فاصله و ستونی میان آنها قرار نگرفته است.

پنجره دوجداره دایره ای:

پنجره دوجداره دایره ای

یکی دیگر از مدل های کمیاب مدل های دایره ای هستند که زیبایی ظاهری آنها بسیار بالا است.شما عزیزان نیز برای خرید پنجره دوجداره در تهران میتوانید بنا به نیاز و سلیقه ی خود هر یک از این مدل ها را انتخاب نمایید.

ساخت درب دوجداره upvc

امروزه استفاده از درب دوجداره upvc در تهران رواج پیدا کرده است. و بسیاری از افراد علاوه بر نصب پنجره دوجداره به سراغ درب های دوجداره نیز می‌روند. استفاده از درب دوجداره upvc در تهران نیز همانند پنجره های دوجداره مزایای زیادی به دنبال خواهد داشت. این درب ها در ابعاد و سایز های مختلفی تولید می‌شوند و در مکان های زیادی استفاده می‌شوند. امروزه در کشور ما نیز تولید کننده های زیادی در زمینه ی درب و پنجره ی یو پی وی سی فعالیت می‌کنند. یکی از با سابقه ترین مجموعه ها که اقدام به فروش و نصب پنجره و درب دوجداره upvc در تهران می‌نماید منظر گستر است و ما در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با درب دوجداره و موارد استفاده از آن آشنا کنیم.

خرید درب دوجداره upvc در تهران:

خرید درب دوجداره upvc در تهران
درصد خرید درب دوجداره upvc در تهران و سراسر کشور همواره در حال افزایش است.

حتما شما نیز نام درب دوجداره upvc را از زبان افراد مختلف شنیده اید. درب های دوجداره به همراه پنجره های دوجداره در ساخت خانه های نوساز به کار می‌روند. شاید برایتان جالب باشد که این درب ها نخستین بار در سال 1960 میلادی در قاره ی اروپا تولید شدند. و در اواخر دهه ی 50 نیز کارخانه ی تولید درب دوجداره upvc  و پنجره ی دوجداره upvc  احداث شد.

درصد خرید درب دوجداره upvc در تهران و سراسر کشور همواره در حال افزایش است. و از همان زمان تا به امروز رشد بسیار بالایی داشته است. استفاده از درب دوجداره upvc در تهران علاوه بر زیبایی بالایی که دارد در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد کرد. استفاده از درب دوجداره upvc در تهران همانند پنجره های دوجداره مزایای زیادی همچون: جلوگیری از نفوذ سرما به داخل، ضد آب بودن، جلوگیری از ورود آلودگی صوتی به داخل، مقاوم در برابر باد و باران و نور خورشید، طول عمر بالا و… دارد.

همچنین لازم به ذکر است این درب ها با توجه به مزایا و کاربردی که دارند؛ دارای قیمت مقرون به صرفه ای نیز می‌باشد. تمامی‌ویژگی ها مزایای استفاده از درب دوجداره upvc در تهران باعث بالا رفتن تقاضا برای خرید درب دوجداره در تهران شده است. همانطور که در قسمت قبل نیز معرفی کردیم منظر گستر یکی از بهترین تولید کننده ها در زمینه ی فروش درب دوجداره upvc در تهران است.

درب دوجداره upvc بیشتر در چه مکان هایی استفاده می شود؟

درب دوجداره upvc  بیشتر در چه مکان هایی استفاده می شود؟
درب دوجداره upvc در تهران معمولا قابلیت نصب در تمامی‌مکان ها را دارند.

پس از آنکه با درب دوجداره و ویژگی های آن آشنا شدید حال در این قسمت قصد داریم بگوییم این درب ها در چه مکان هایی استفاده می‌شوند؟

درب دوجداره upvc در تهران معمولا قابلیت نصب در تمامی‌مکان ها را دارند. این درب ها به دلیل مقاومت و امنیت بالایی که دارند مناسب برای هر قسمتی از خانه اند. از درب های دوجداره upvc  میتوان در فضا های داخلی و یا خارجی استفاده کرد. و اما بهترین و راج ترین مکان ها برای نصب درب دوجداره upvc به شرح زیر می‌باشد:

نصب درب دوجداره upvc در بالکن و تراس:

نصب درب دوجداره upvc در بالکن و تراس
بهترین گزینه برای بالکن و تراس استفاده از درب دوجداره upvc است.

تراس ها و بالکن یکی از محل هایی است کاربرد های زیادی مانند: عبور و مرور هوا، عبور نور، استراحت و تفریح، گلکاری و حتی آشپزی دارد. از آنجایی که ممکن است آلودگی ها، گرد و غبار و هوای سرد و گرم بر هوای داخل خانه تاثیر بگذارند؛ می‌بایست از درب هایی استفاده کرد که غیر قابل نفوذ و عایق باشند.

بهترین گزینه برای بالکن و تراس استفاده از درب دوجداره upvc است. استفاده از درب دوجداره upvc در تهران از ورود گردوغبار، حشرات موذی و هوای سرد و گرم در فصول مختلف سال جلوگیری می‌نماید. یکی دیگر مزایای استفاده از این درب ها برای بالکن و تراس امنیت بالای آنهاست. از آنجایی که امکان ورود سارقان از طریق بالکن ها و تراس ها وجود دارد می‌بایست از درب های ضد سرقت برای بالکن ها و تراس ها استفاده کرد.

درب های دوجداره upvc ضد سرقت هستند و استفاده از آنها در بالکن و تراس مناسب ترین گزینه می‌باشد. از دیگر مزایای استفاده از این درب ها در بالکن و تراس می‌توان به مواردی مانند: نورگیر مناسب، کاهش مصرف انرژی، جلوگیری از ورود و خروج صدا و زیبایی ظاهری اشاره کرد.

نصب درب دوجداره upvc برای سرویس بهداشتی:

نصب درب دوجداره upvc برای سرویس بهداشتی
درب های دوجداره upvc  100 درصد ضد آب و ضد زنگ هستند و سال های سال همانند روز اول باقی می‌مانند.

همانطور که میدانید امروزه به علت متراژ پایین خانه ها، فضای اختصاص یافته به سرویس های بهداشتی و حمام کم است. و سرویس های بهداشتی نیز همواره در حال شستشو اند و با آب سروکار دارند. به همین علت درب های سرویس بهداشتی همواره در معرض رطوبت و پوسیدگی قرار دارند. در نتیجه بهتر است از درب های ضد آب استفاده نماییم.

خرید درب دوجداره upvc در تهران بهترین گزینه برای سرویس های بهداشتی و حمام است. درب های دوجداره upvc  100 درصد ضد آب و ضد زنگ هستند و سال های سال همانند روز اول باقی می‌مانند. البته توجه داشته باشید که هرگز از مواد شوینده ی اسیدی در شستشوی درب های دوجداره استفاده نکنید. بهترین راه برای شستشو و تمیزی این درب ها استفاده از آب و شوینده های معمولی است.

تنوع مدل برای درب های دوجداره ی سرویس های بهداشتی بالا است و شما می‌توانید هر کدام از مدل های: تمام پنل، تمام شیشه و ترکیبی پنل و شیشه را خریداری نمایید. البته لازم به ذکر است که در درب های شیشه ای و ترکیبی از شیشه های مات و یا برفی استفاده می‌شود و به هیچ عنوان داخل معلوم نخواهد شد.

نصب درب دوجداره upvc در حیاط:

نصب درب دوجداره upvc در حیاط:
بنابراین پیشنهاد ما برای درب های حیاط خرید درب دوجداره upvc در تهران است.

یکی دیگر از کاربرد های درب های دوجداره upvc نصب به عنوان درب ورودی خانه از حیاط است. در خانه های ویلایی که دارای حیاط هستند برای درب ورودی خانه از حیاط می‌بایست از درب هایی استفاده کرد که عایق حرارتی اند و هوای بیرون را به داخل خانه منتقل نکنند. بنابراین پیشنهاد ما برای درب های حیاط خرید درب دوجداره upvc در تهران است. استفاده از این درب ها در حیاط نیز مزایای زیادی همچون: عایق حرارتی، عایق صوتی، جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل خانه و امنیت بالا دارد. برای درب دوجداره upvc  حیاط می‌توانید از انواع درب های آکاردئونی، شیشه ای و کشویی استفاده نمایید.

نصب درب دوجداره upvc در راهرو ها و راه پله ها: همانطور که میدانید راهرو ها و راه پله ها یکی از محل هایی هستند که همواره هوا در آنها در حال عبور و مرور است. عبور و مرور هوا در این مکان ها گاهی باعث هدر رفتن انرژی خواهد شد. برای جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و حرارت در راهرو ها و راه پله ها بهتر است به سراغ خرید درب دوجداره upvc در تهران بروید.

نصب این درب ها در همه ی ساختمان ها امکان پذیر می‌باشد و محدودیتی خاصی در نصب این درب ها وجود نخواهد داشت. به شرطی که از مجموعه های معتبر و متخصصین در این زمینه کمک بگیرید و توجه کافی به ابعاد این درب ها داشته باشید. منظر گستر یکی از بهترین تولید کننده ها و متخصصین در زمینه ی خرید و نصب درب دوجداره  upvc  در تهران است.

نکات مهم در خرید درب دوجداره upvc در تهران:

نکات مهم در خرید درب دوجداره upvc در تهران
مهندسین منظرگستر

همانگونه که میدانید خرید درب دوجداره upvc در تهران بهترین و به صرفه ترین انتخاب ها برای قسمت های مختلف خانه و یا محل کار شماست. و اما قبل از خرید می‌بایست نکاتی را مدنظر قرار دهید. این نکات به شما کمک خواهند کرد که خریدی مطمئن و مناسب تری داشته باشید. نکات کلیدی قبل از خرید درب های دوجداره upvc به شرح زیر می‌باشد:

عرض بازشوی درب دوجداره upvc:

عرض بازشوی درب دوجداره upvc
مهم ترین نکته در خصوص نصب درب دوجداره upvc عرض بازشوی درب است.

مهم ترین نکته در خصوص نصب درب دوجداره upvc عرض بازشوی درب است. شما عزیزان می‌بایست قبل از هر چیزی بررسی نمایید که به چه میزان عرضی برای رفت و آمد از درب نیاز دارید؟ و چه وسایل هایی قرار است از درب دوجداره upvc عبور نمایند؟ به عنوان مثال در خصوص استفاده از درب های upvc برای ورودی از حیاط به داخل خانه نیاز به درب های بزرگتر و دو لنگه خواهید داشت. در نتیجه قبل از هر چیزی مدل درب مورد نیازتان را انتخاب نمایید و تعیین نمایید که به کدام یک از درب های یک لنگه، دو لنگه و یا بیشتر نیاز دارید.

جنس پروفیل درب دوجداره upvc:

جنس پروفیل درب دوجداره upvc:
ضخامت پروفیل یکی از مهمترین معیار ها برای کیفیت درب و پنجره upvc است.

پروفیل به کار رفته در ساخت درب و پنجره دوجداره upvc تاثیر مهمی‌در جنس و کیفیتی درب و پنجره خواهد داشت. بنابراین حین خرید می‌بایست به کیفیت پروفیل توجه کافی نمایید. ضخامت پروفیل یکی از مهمترین معیار ها برای کیفیت درب و پنجره upvc است. توجه داشته باشید که طبق استاندارد های بین المللی حداقل ضخامت استاندارد برای یک پروفیل با کیفیت 3 میلی متر است.

جنس شیشه به کار رفته در درب های upvc:

جنس شیشه به کار رفته در درب های upvc

یکی دیگر از نکات مهم در خرید درب و پنجره دوجداره در تهران جنس شیشه ی بکار رفته در درب و پنجره است. فاکتور های مهمی‌وجود دارند که کیفیت و نوع شیشه ی به کار رفته در درب و پنجره ی upvc را تعیین می‌نمایند. اولین فاکتور ضخامت شیشه ها است که می‌تواند ضخامتی بین 2 الی 6 میلیمتر داشته باشد. چسب شیشه نیز یکی از فاکتور های مهم است که تاثیر بالایی در بسته شدن راه های نفوذ به شیشه دارد. به همین علت حتما می‌بایست از چسب های مرغوب و با کیفیت استفاده شود. گاز آرگون تزریق شده بین شیشه ها نیز اهمیت بالایی دارد. نکته ی مهم در خصوص تزریق گاز این است که حتما می‌بایست ابتدا خلا سازی شود و سپس گاز آرگون میان شیشه ها تزریق شود.

یراق آلات به کار رفته در درب:

یراق آلات به کار رفته در درب

شاید بسیاری از شما تصور کنید یراق آلات به کار رفته در درب و پنجره های یو پی وی سی اهمیت زیادی ندارند. و برای کاهش یافتن هزینه ها به سراغ یراق آلات بی کیفیت و درجه دو بروید. در صورتی که اینگونه نیست و یراق آلات نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

همچنین لازم به ذکر است نوع یراق آلات به کار رفته در درب و پنجره دوجداره upvc تاثیر مستقیم بر روی قیمت آنها خواهد داشت. نکته ی مهم در خصوص انتخاب درجه ی کیفیت یراق آلات درب های دوجداره میزان تردد و استفاده از درب ها است.

به عنوان مثال برای درب های ورودی و درب های که همواره در حال باز و بسته شدن هستند می‌بایست از یراق آلات درجه یک و با کیفیت بالا استفاده شود. بدیهی است که در صورت استفاده از یراق آلات درجه یک قیمت درب های دوجداره بالا می‌روند.موارد ذکر شده در بالا از نکاتی است که می‌بایست قبل از خرید درب دوجداره upvc در تهران به آن توجه داشته باشید.

خرید درب و پنجره دوجداره مشکی در تهران

خرید درب و پنجره دوجداره مشکی در تهران

هنگام خرید درب و پنجره دوجداره در تهران بهتر است کمی‌به تنوع این محصولات دقت کنید. خوشبختانه این روزها تنوع بسیار زیادی از انواع درب و پنجره های دوجداره موجود شده است. از این رو شما می‌توانید هر مدل را با توجه به شرایط و نیاز خود انتخاب نمایید و در ساختمان خود استفاده کنید.

درب و پنجره دوجداره مشکی رنگ جزو مدرن ترین و مرغوب ترین مدل های موجود در بازار هستند. این روزها اغلب برج ها و ساختمان های مسکونی عظیم، از درب و پنجره های دوجداره مشکی استفاده می‌کنند.

کیفیت رنگ استفاده شده روی پروفیل ها در کنار عواملی مثل مرغوب بودن جنس پروفیل ها، ضخامت شیشه و ورق های گالوانیزه مورد استفاده می‌توانند قیمت درب و پنجره دوجداره مشکی رنگ را تعیین نمایند.

قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار در تهران

قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار در تهران

اگر می‌خواهید پنجره های دوجداره امنیت بالایی در برابر ورود بیگانگان به داخل واحد ساختمانی داشته باشند، می‌توانید از پنجره های دوجداره حفاظ دار استفاده کنید. این مدل پنجره های دوجداره با متریال مختلف و همچنین طرح های متنوع طراحی و تولید می‌شوند.

استیل و فولاد دو مواد اولیه پرکاربرد در طراحی و تولید پنجره های دوجداره حفاظ دار محسوب می‌شوند. با کمک این دو فلز انواع حفاظ ها به شکل فرفورژه، آکاردئونی و ثابت برای پنجره دوجداره ساخته می‌شوند.

شرکت مهندسین منظر گستر می‌توانند پیش از خرید درب و پنجره دوجداره در تهران، مشاوره رایگان خود را در اختیار شما قرار دهند. در واقع کارشناسان این شرکت، در آدرس شما حضور می‌یابند تا بهترین مدل درب و پنجره دوجداره متناسب با شرایط و نیاز شما را تشخیص دهند.

به طور کلی قیمت درب و پنجره دوجداره در تهران به نوع مدل آن ها و همچنین میزان مرغوبیت مواد اولیه تشکیل دهنده آنها وابسته است. پنجره های دوجداره حفاظ دار هم هر چقدر ابعاد بزرگتر و کیفیت بالاتری داشته باشند، قیمت بیشتری خواهند داشت.

آیا میدانید گاز استفاده شده در لایه های شیشه دوجداره چه نام دارد؟

گاز آرگون در پنجره ئو جداره یو پی وی سی

در مورد خرید درب و پنجره دوجداره در تهران چه نکاتی را باید بدانیم؟ تمامی‌ویژگی ها و مزایایی که در خصوص پنجره های دوجداره گفتیم به علت وجود یک گاز در میان لایه های شیشه ی دوجداره می‌باشد. این گاز نجیب که آرگون نام دارد همانند عایق عمل می‌کند. اینکه گفتیم گاز آرگون یک گاز نجیب است به این معنا است که این گاز از ترکیبات مواد شیمیایی به دست نیامده و همچنین بدون بو و مزه می‌باشد.

گاز آرگون در شیشه های دوجداره همانند یک عایق عمل می‌کند و از ورود گرما و سرما به داخل منزل جلوگیری می‌نماید. همچنین این گاز تاثیر بسزایی در جلوگیری از آلودگی صوتی و ورود صدای مزاحم به داخل دارد. استفاده از گاز آرگون علاوه بر مزایایی که داره مقرون به صرفه نیز می‌باشد. بدین منظور که تهیه این گاز آسان بوده و در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

عمر شیشه های دوجداره

سوال بعدی که در این قسمت مطرح می‌شود این است که عمر گاز آرگون در شیشه های دوجداره چقدر است؟ در حالت اولیه این قانون وجود دارد که میزان گاز آرگون در شیشه های دوجداره باید بالای 90 درصد باشد. و کمتر از این میزان استاندارد نخواهد بود. پس از گذشت زمان به مرور از غلظت این گاز کمتر شده و میزان آن کاهش می‌یابد. طبق بررسی های به دست آمده شیشه های دوجداره هر یک سال حدود نیم الی یک درصد از گاز آرگون موجود را از دست می‌دهند.

توجه داشته باشید که مقدار گاز آرگون موجود در شیشه های دوجداره تا زمانی که به کمتر از 75 درصد نرسد استاندارد می‌باشند و هیچ تغییری در کیفیت پنجره دوجداره ایجاد نخواهد شد. بنابراین در صورتی که هر ساله نیم تا یک درصد از این گاز از دست برود؛ یک پنجره دوجداره تا حدود20 سال عایق مناسبی خواهد داشت و با کیفیت می‌باشد. شایان ذکر است علاوه بر گاز آرگون از گاز کریپتون نیز می‌توانند در تولید شیشه های دوجداره استفاده کنند. اما گازی که به طور معمول مورد استفاده قرار می‌گیرد گاز آرگون می‌باشد.

مهندسین منظر گستر

امروزه در جهان و در کشور ما نیز تولید کننده های زیادی اقدام به تولید و فروش درب و پنجره ی دوجداره می‌نمایند. یکی از بهترین و معروف ترین تولید کننده ها نیز شرکت منظر گستر می‌باشد. این شرکت سابقه ای بیش از ده سال در زمینه ی تولید و فروش درب و پنجره ی upvc دارد. برای مشاوره و خرید درب و پنجره دوجداره در تهران با ما تماس حاصل نمایید.

2 پاسخ

  1. چقدر مدل های متفاوتی داره پنجره های دوجداره…فکر کنم هر چی مدلش کمیاب تر باشه احتمال گرون تر بودنشم بیشتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *