مهندسین منظـر گستـر(با وقار)

نشانی:آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب|تعویض درب و پنجره یو پی وی سی

چگونه بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنیم؟

بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید

از پنجره های قدیمی‌خود خسته شده اید؟ اما نمی‌توانید ساختمان خود را برای نصب پنجره تغییر دهید؟ شما می‌توانید بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید. یعنی به جای آن که نقشه ساختمان خود را برای جابجا کردن پنجره عوض کنید، می‌توانید پنجره قدیمی‌را با مدل جدید جابجا کنید.

پنجره های قدیمی‌معمولا از جنس آهن هستند. زنگ زدگی آهن، نفوذ هوا از بین پروفیل آن، آسیب دیدن در طی زمان و همچنین تغییر در برابر آب و هوا از مشکلات پنجره های قدیمی‌است.

هدر رفتن زیاد انرژی و ورود حشرات از درز و فواصل بین پروفیل های پنجره های قدیمی‌برای خانواده ها به یک معضل خیلی بزرگ تبدیل شده است. شاید آرزوی شما هم این باشد که بتوانید بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید! جابجایی پنجره های دوجداره با پنجره های قدیمی، یک کار تخصصی است و باید آن را به یک متخصص سپرد.

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب چقدر است؟ تعویض پنجره قدیمی با مدل های جدید چه میزان هزینه در پی دارد؟ چه عواملی بر قیمت جایگزینی پنجره دوجداره به جای پنجره قدیمی اثرگذار هستند؟

جهت بررسی موارد موثر بر هزینه تعویض پنجره های قدیمی، در ادامه ی متن با ما همراه باشید.

ابعاد پنجره

ابعاد پنجره

شما می‌توانید به راحتی و بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید. هزینه این کار به متراژ پنجره شما بستگی خواهد داشت. به بیان دیگر، در هنگام تعویض پنجره های قدیمی‌و جایگزینی با مدل های دوجداره، تمام اجزای داخل پنجره تخریب می‌شود. اما قسمت بیرونی آن، یعنی چارچوب پنجره، اغلب به همان صورت باقی می‌ماند.

کارشناسان منظر گستر به صورت رایگان در محل حاضر می‌شوند و اندازه گیری های لازم را انجام می‌دهند. هزینه نهایی تعویض پنجره های قدیمی‌به میزان ابعاد پنجره وابسته است. هر چه ابعاد پنجره بزرگتر باشد، طبیعی است که قیمت آن بالاتر خواهد بود.

کیفیت پنجره دوجداره

کیفیت پنجره دوجداره

میزان کیفیت پنجره های دوجداره هم جزو عوامل موثر در میزان قیمت آن ها است. یعنی کیفیت پروفیل ها و دیگر اجزای پنجره دوجداره جزو موارد موثر در قیمت نصب این مدل پنجره محسوب می‌شود. متریال مورد استفاده در ساخت پنجره های دوجداره اصلی ترین مورد در تعیین قیمت تعویض پنجره قدیمی‌هستند.

هر چه کیفیت اجزای پنجره دوجداره بیشتر باشد، میزان دوام و پایداری آن هم بالاتر خواهد بود.

برند سازنده پنجره دوجداره

برند سازنده پنجره دوجداره

زمانی که می‌خواهید بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید، به برند سازنده پنجره هم توجه کنید. پنجره دوجداره توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می‌شود. هر کدام از شرکت ها، از مواد اولیه و ترفند متفاوتی برای آماده سازی پنجره های دوجداره استفاده می‌کنند. توجه به برند تولید کننده اهمیت زیادی در دوام و کیفیت عملکرد پنجره دوجداره خواهد داشت. برندهای معتبر در زمینه تولید پنجره های دوجداره، از متریال حرفه ای برای آماده سازی درب و پنجره های دوجداره استفاده می‌کنند.

فیلم تعویض پنجره دوجداره

اگر می‌خواهید با نحوه تبدیل پنجره تک جداره به دوجداره بهتر آشنا شوید، می‌توانید فیلم تعویض پنجره دوجداره را مشاهده کنید. شرکت مهندسین منظر گستر با بیش از ده سال تجربه موفق در زمینه طراحی و تولید پنجره های یو پی وی سی و دوجداره، پروژه های موفقی در زمینه تعویض پنجره انجام داده است.

با منظر گستر می‌توانید بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید. یعنی نیازی نیست هزینه زیادی برای تغییر مدل ساختمان و جابجا کردن پنجره ها خرج نمایید. فقط کافی است با کارشناسان شرکت منظر گستر تماس بگیرید تا به صورت کامل در مورد تعویض پنجره های قدیمی‌با دوجداره مشاوره دریافت کنید.

کارشناسان منظر گستر می‌توانند پس از بازدید منزل شما، بهترین راهنمایی را برای تعویض پنجره قدیمی‌به شما ارائه کنند. بازدید به صورت رایگان در محل انجام می‌شود. طبق اندازه گیری ها و ابعاد پنجره، میزان هزینه هم تعیین می‌گردد.

مزایای تبدیل پنجره تک جداره به دوجداره

مزایای تبدیل پنجره تک جداره به دوجداره

چرا باید بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید؟ چه مزیت هایی در استفاده از این شیوه تغییر پنجره وجود دارد؟

در این بخش به برخی از مهم ترین مزیت های تعویض پنجره قدیمی‌بدون تخریب اشاره خواهیم کرد:

سکونت در محل در حین تعویض پنجره

سکونت در محل در حین تعویض پنجره

برای جابجا کردن پنجره ها، معمولا باید دیوار تخریب شود. اما اگر بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید، امکان سکونت نیز وجود دارد. یعنی همزمان با تعویض پنجره قدیمی‌‌با مدل های جدید دوجداره، شما می‌توانید در منزل خود حضور داشته باشید. زیرا در این صورت نیازی به تخریب دیوار ساختمان نیست. بلکه،  فقط بخش داخلی پنجره های آهنی از چهارچوب جدا می‌شود و پنجره دوجداره به جای آن نصب می‌گردد.

امنیت بالا در پنجره

امنیت بالا در پنجره

پنجره های دوجداره امنیت بالاتری در مقایسه با پنجره های آهنی دارند. وجود پروفیل های مقاوم در بخش های مختلف پنجره دوجداره، باعث شده تا امنیت این مدل پنجره ها بیشتر از مدل های مشابه باشد. پنجره های دوجداره در میزان کنترل دمای محیط نیز اثرگذار هستند. چون درز و فاصله ای بین بخش های مختلف آن وجود ندارد. یعنی هوا و انرژی قادر به عبور از پنجره دوجداره نیستند.

حذف گرد و خاک و آلودگی صوتی از خانه

حذف گرد و خاک و آلودگی صوتی از خانه

اگر بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید، آلودگی صوتی و گرد و خاک به داخل خانه شما نفوذ نخواهند کرد.

اگر همیشه از آلودگی صوتی و یا ورود گرد و غبار به داخل محیط اداره یا واحد مسکونی خود ناراحت هستید، زمان آن رسیده که فقط با تعویض پنجره قدیمی‌خود به این مشکل پایان بدهید.

به دلیل دوجداره بودن شیشه های پنجره دوجداره، اجازه عبور گرد و غبار از بین آن وجود ندارد. یعنی هیچ گونه ماده اضافی و سروصدا از پنجره های دوجداره عبور نخواهند کرد.

بنابراین می‌توانید بدون تخریب پنجره های قدیمی‌خود را تعویض کنید و از شر سروصدای اضافی موجود در اطراف ساختمان خود راحت شوید.

برای حذف سروصدای اطراف ساختمان خود، نیازی نیست هزینه زیادی خرج کنید. فقط کافی است پنجره های قدیمی‌خود را با مدل های دوجداره جایگزین کنید

مراحل تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

مراحل تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

با پیشرفت و تولید پنجره های دوجداره و مقاوم دیگر زمان تعویض پنجره های قدیمی‌رسیده است‌. شاید یکی از مهمترین کار ‌ها در بازسازی ساختمان، تعویض پنجره بدون تخریب است. برای تعویض پنجره بدون تخریب لازم است مراحل زیر اجرا شود:

  1. درخواست تعويض

 برای این عمل بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید. در قدم اول درخواست خود را در وب سایت‌ های معتبری همچون منظرگستر ثبت کنید‌ تا کارشناسان این مرکز برای مشاوره‌ی تخصصی و کاملا رایگان با شما تماس بگیرند.

  1. اندازه گیری پنجره به صورت رایگان

 در مرحله بعد نیرو های حرفه ‌ای و متخصص منظرگستر برای اندازه ‌گیری پنجره به صورت کامل رایگان اقدام خواهند کرد. این کار یکی از حساس ‌ترین کار ها برای تعویض پنجره بدون تخریب است.

  1. نصب پنجره جدید

 در نهایت نیز زمان نصب پنجره های جدید فرا رسیده است. نیرو های تخصصی منظرگستر در کمترین زمان با بهترین کیفیت پنجره های جدید را نصب خواهند کرد.

 

علت تعویض پنجره‌ های قدیمی 

علت تعویض پنجره‌ های قدیمی 

با گذر زمان بسیاری از محصولات از جمله پنجره‌ ها در شکل، شمایل و کیفیت ‌های بهتری وارد بازار شده اند، در نتیجه از این جهت ساختمان نیاز به بازسازی دارد.

علت های زیادی برای تعویض پنجره ها وجود دارد. یکی از مهم ترین علت ها عایق نبودن پنجره های قدیمی‌است. با عایق نبودن پنجره ها علاوه بر اینکه سر و صدا زیادی از بیرون می‌تواند باعث آزار افراد خانواده شود، هوا نیز به راحتی به دلیل فاصله زیادی که بین زهوار آهن و شیشه وجود دارد از آن عبور می‌کند. این مورد نه تنها در فصل زمستان باعث خروج هوای گرم از ساختمان خواهد شد بلکه در فصل تابستان نیز سرمای داخل را خارج و گرما را به داخل ساختمان هدایت می‌کند.۳ نوع پروفیل مناسب برای تعویض پنجره

برای تعویض پنجره بدون تخریب می‌توان از ۳ نوع پروفیل که در ادامه معرفی خواهند شد، استفاده کرد.

  1. بال پروازی

پروفیل بال پروازی دارای پهنای بال مختلفی است که می‌توان برای پنجره های مختلفی از آن استفاده کرد. پهنای بال این پروفیل ۲ تا ۴.۵ سانت است. این نوع پروفیل علاوه بر اینکه عایق بندی مناسبی دارد، شکل ظاهری آن زیبا، شیک و منحصر ‌به ‌فرد است.

  1. پروفیل ساش فریم

پروفیل ساش فریم یکی دیگر از پروفیل های مناسب برای تعویض پنجره بدون تخریب است.  پهنای بال این نوع پروفیل ۲ سانت بوده و برای تعویض پنجره های قدیمی‌به upvc از این مدل پروفیل استفاده می‌شود.

  1. پروفیل وادار

پروفیل وادار یا مولین دارای پهنای بال ۲ سانت است. این نوع از پروفیل ها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که کارفرما مایل باشد، پنجره های ساختمان به سمت بیرون باز شوند‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *