مهندسین منظـر گستـر

نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب|تعویض درب و پنجره یو پی وی سی

چگونه بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنیم؟

بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید

از پنجره های قدیمی خود خسته شده اید؟ اما نمی توانید ساختمان خود را برای نصب پنجره تغییر دهید؟ شما می توانید بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید. یعنی به جای آن که نقشه ساختمان خود را برای جابجا کردن پنجره عوض کنید، می توانید پنجره قدیمی را با مدل جدید جابجا کنید.

پنجره های قدیمی معمولا از جنس آهن هستند. زنگ زدگی آهن، نفوذ هوا از بین پروفیل آن، آسیب دیدن در طی زمان و همچنین تغییر در برابر آب و هوا از مشکلات پنجره های قدیمی است.

هدر رفتن زیاد انرژی و ورود حشرات از درز و فواصل بین پروفیل های پنجره های قدیمی برای خانواده ها به یک معضل خیلی بزرگ تبدیل شده است. شاید آرزوی شما هم این باشد که بتوانید بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید! جابجایی پنجره های دوجداره با پنجره های قدیمی، یک کار تخصصی است و باید آن را به یک متخصص سپرد.

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب چقدر است؟ تعویض پنجره قدیمی با مدل های جدید چه میزان هزینه در پی دارد؟ چه عواملی بر قیمت جایگزینی پنجره دوجداره به جای پنجره قدیمی اثرگذار هستند؟

جهت بررسی موارد موثر بر هزینه تعویض پنجره های قدیمی، در ادامه ی متن با ما همراه باشید.

ابعاد پنجره

ابعاد پنجره

شما می توانید به راحتی و بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید. هزینه این کار به متراژ پنجره شما بستگی خواهد داشت. به بیان دیگر، در هنگام تعویض پنجره های قدیمی و جایگزینی با مدل های دوجداره، تمام اجزای داخل پنجره تخریب می شود. اما قسمت بیرونی آن، یعنی چارچوب پنجره، اغلب به همان صورت باقی می ماند.

کارشناسان منظر گستر به صورت رایگان در محل حاضر می شوند و اندازه گیری های لازم را انجام می دهند. هزینه نهایی تعویض پنجره های قدیمی به میزان ابعاد پنجره وابسته است. هر چه ابعاد پنجره بزرگتر باشد، طبیعی است که قیمت آن بالاتر خواهد بود.

کیفیت پنجره دوجداره

کیفیت پنجره دوجداره

میزان کیفیت پنجره های دوجداره هم جزو عوامل موثر در میزان قیمت آن ها است. یعنی کیفیت پروفیل ها و دیگر اجزای پنجره دوجداره جزو موارد موثر در قیمت نصب این مدل پنجره محسوب می شود. متریال مورد استفاده در ساخت پنجره های دوجداره اصلی ترین مورد در تعیین قیمت تعویض پنجره قدیمی هستند.

هر چه کیفیت اجزای پنجره دوجداره بیشتر باشد، میزان دوام و پایداری آن هم بالاتر خواهد بود.

برند سازنده پنجره دوجداره

برند سازنده پنجره دوجداره

زمانی که می خواهید بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید، به برند سازنده پنجره هم توجه کنید. پنجره دوجداره توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شود. هر کدام از شرکت ها، از مواد اولیه و ترفند متفاوتی برای آماده سازی پنجره های دوجداره استفاده می کنند. توجه به برند تولید کننده اهمیت زیادی در دوام و کیفیت عملکرد پنجره دوجداره خواهد داشت. برندهای معتبر در زمینه تولید پنجره های دوجداره، از متریال حرفه ای برای آماده سازی درب و پنجره های دوجداره استفاده می کنند.

فیلم تعویض پنجره دوجداره

اگر می خواهید با نحوه تبدیل پنجره تک جداره به دوجداره بهتر آشنا شوید، می توانید فیلم تعویض پنجره دوجداره را مشاهده کنید. شرکت مهندسین منظر گستر با بیش از ده سال تجربه موفق در زمینه طراحی و تولید پنجره های یو پی وی سی و دوجداره، پروژه های موفقی در زمینه تعویض پنجره انجام داده است.

با منظر گستر می توانید بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید. یعنی نیازی نیست هزینه زیادی برای تغییر مدل ساختمان و جابجا کردن پنجره ها خرج نمایید. فقط کافی است با کارشناسان شرکت منظر گستر تماس بگیرید تا به صورت کامل در مورد تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره مشاوره دریافت کنید.

کارشناسان منظر گستر می توانند پس از بازدید منزل شما، بهترین راهنمایی را برای تعویض پنجره قدیمی به شما ارائه کنند. بازدید به صورت رایگان در محل انجام می شود. طبق اندازه گیری ها و ابعاد پنجره، میزان هزینه هم تعیین می گردد.

مزایای تبدیل پنجره تک جداره به دوجداره

مزایای تبدیل پنجره تک جداره به دوجداره

چرا باید بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید؟ چه مزیت هایی در استفاده از این شیوه تغییر پنجره وجود دارد؟

در این بخش به برخی از مهم ترین مزیت های تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب اشاره خواهیم کرد:

سکونت در محل در حین تعویض پنجره

سکونت در محل در حین تعویض پنجره

برای جابجا کردن پنجره ها، معمولا باید دیوار تخریب شود. اما اگر بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید، امکان سکونت نیز وجود دارد. یعنی همزمان با تعویض پنجره قدیمی با مدل های جدید دوجداره، شما می توانید در منزل خود حضور داشته باشید. زیرا در این صورت نیازی به تخریب دیوار ساختمان نیست. بلکه،  فقط بخش داخلی پنجره های آهنی از چهارچوب جدا می شود و پنجره دوجداره به جای آن نصب می گردد.

امنیت بالا در پنجره

امنیت بالا در پنجره

پنجره های دوجداره امنیت بالاتری در مقایسه با پنجره های آهنی دارند. وجود پروفیل های مقاوم در بخش های مختلف پنجره دوجداره، باعث شده تا امنیت این مدل پنجره ها بیشتر از مدل های مشابه باشد. پنجره های دوجداره در میزان کنترل دمای محیط نیز اثرگذار هستند. چون درز و فاصله ای بین بخش های مختلف آن وجود ندارد. یعنی هوا و انرژی قادر به عبور از پنجره دوجداره نیستند.

حذف گرد و خاک و آلودگی صوتی از خانه

حذف گرد و خاک و آلودگی صوتی از خانه

اگر بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید، آلودگی صوتی و گرد و خاک به داخل خانه شما نفوذ نخواهند کرد.

اگر همیشه از آلودگی صوتی و یا ورود گرد و غبار به داخل محیط اداره یا واحد مسکونی خود ناراحت هستید، زمان آن رسیده که فقط با تعویض پنجره قدیمی خود به این مشکل پایان بدهید.

به دلیل دوجداره بودن شیشه های پنجره دوجداره، اجازه عبور گرد و غبار از بین آن وجود ندارد. یعنی هیچ گونه ماده اضافی و سروصدا از پنجره های دوجداره عبور نخواهند کرد.

بنابراین می توانید بدون تخریب پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید و از شر سروصدای اضافی موجود در اطراف ساختمان خود راحت شوید.

برای حذف سروصدای اطراف ساختمان خود، نیازی نیست هزینه زیادی خرج کنید. فقط کافی است پنجره های قدیمی خود را با مدل های دوجداره جایگزین کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *