مهندسین منظـر گستـر

نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

بهترین و ارزان ترین پروفیل یو پی وی سی| قیمت پروفیل upvc

آشنایی با پروفیل upvc و انواع آن

آشنایی-با-پروفیل-upvc-و-انواع-آن.

آشنایی با پروفیل upvc از پرکاربردترین مدل های پروفیل در صنعت تولید و ساخت و ساز محسوب می شود. این پروفیل ها با خصوصیات مناسب خود توانسته اند گزینه مناسبی به جای پروفیل های آهنی و آلومینیومی شوند.

پروفیل های یو پی وی سی را بیشتر در تولید و آماده سازی در و پنجره های دوجداره استفاده می کنند. به عرصه آمدن در و پنجره های دوجداره را مدیون آماده سازی پروفیل های upvc هستیم.

Upvc را از ترکیب چندین ماده مختلف بدست آورده اند. شاید آشنایی با ترکیبات موجود در پروفیل های یو پی وی سی برای شما هم جذب باشد. upvc مخلوطی از سنگ نمک و نفت می باشد!!! بله درست است. یو پی وی سی و پروفیل های آن یک ماده ترموپلاستیک محسوب می شوند که در صنایع مختلف باعث رشد و پیشرفت شده اند.

هنگام آشنایی با پروفیل upvc برخی تصور می کنند که این محصولات فقط در ساختمان سازی و تجهیزات آن کاربرد دارند. در صورتی که کاربردهای پروفیل upvc در فعالیت های صنعتی و کشاورزی هم وجود دارد.

انواع پروفیل upvc

انواع-پروفیل-upvc

پروفیل های یو پی وی سی در چند مدل هستند؟ این پروفیل ها در انواع مختلف تولید می شوند تا در همه ی صنایع تولیدی، ساخت و ساز و کشاورزی مورد استفاده قرار گیرند.

مهم ترین قدم در آشنایی با پروفیل upvc به بررسی انواع مدل های آن مربوط است. در این بخش نمونه هایی از مهم ترین انواع پروفیل می توان نمونه های زیرا را معرفی کرد:

پروفیل بازشو

پروفیل-بازشو
این مدل از پروفیل ها در اغلب در و پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند.

هنگام آشنایی با پروفیل upvc بهتر است حتما اطلاعات کافی راجع به پروفیل بازشو بدست آورید. پروفیل های بازشو در مدل های متنوع تولید شده اند. پروفیل های بازشو با توجه به نوع پنجره می توانند کشویی یا درب دار باشند.

ظاهر این مدل از پروفیل های یو پی وی سی به حرف انگلیسی S شباهت دارد. این مدل از پروفیل ها در اغلب در و پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین کاربرد زیادی دارند. اگر در آشنایی با پروفیل upvc با نام پروفیل سش مواجه شدید، بدانید که منظور همان پروفیل بازشو است.

پروفیل پنل

پروفیل-پنل
حتی پنجره های دوجداره را هم با پروفیل مدل پنل می بندند.

در آشنایی با پروفیل upvc همیشه از پروفیل های پنل یاد می شود. این مدل از پروفیل ها اگرچه اندازه کوچکی دارند( ارتفاع  ۱۰ سانت و عرض ۲ سانت)، اما می توانند نقش بسزایی در بالا بردن میزان مقاومت درب های دوجداره داشته باشند. حتی پنجره های دوجداره را هم با پروفیل مدل پنل می بندند.

پروفیل فریم

پروفیل-فریم
در انتخاب سطح مقطع پروفیل های فریم دقت کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل پنجره را متناسب با شرایط خود خریداری نمایید.

این مدل از پروفیل ها جزو معمول ترین پروفیل های بکار رفته در تولید درب و پنجره ها محسوب می شوند. در سه مدل تولید می شوند: بازسازی شده، کشویی و نوسازی. در هنگام خرید پروفیل، باید تا حدی
آشنایی با پروفیل upvc داشته باشید. خصوصیات و ویژگی های این پروفیل upvc به نحوی است که استفاده از آن را برای چارچوب در و پنجره ها مناسب نموده.

سطح مقطع این پروفیل ها ۵، ۶، ۷ و یا ۸ سانتی است. در انتخاب سطح مقطع پروفیل های فریم دقت کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل پنجره را متناسب با شرایط خود خریداری نمایید.

پروفیل مولیون

پروفیل-مولیون
روفیل مولیون در ۴ مدل در کارخانه های ایرانی و خارجی تولید شده اند

پروفیل مولیون که با نام پروفیل میانی هم شناخته می شود، در طراحی اغلب درب و پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد. این پروفیل در میان دیگر اجزای در و پنجره و در اندازه های ۶ و ۷ سانت نصب می شود. پروفیل مولیون در ۴ مدل در کارخانه های ایرانی و خارجی تولید شده اند: پروفیل متحرک، پروفیل ثابت، مدل کتیبه ای و مولون(فرانسوی).

پروفیل زهوار

پروفیل-زهواره

تا به اینجا در آشنایی با پروفیل upvc به بررسی پروفیل های میانی در و پنجره پرداخته ایم. اما در این بخش به یکی از مهم ترین نگهدارنده های شیشه درب و پنجره، یعنی پروفیل زهوار اشاره داریم. پروفیل زهوار دقیقا همان قطعه ای است که از افتادن یا آسیب دیدن به شیشه های دوجداره جلوگیری می کند. اگر پروفیل زهوار وجود نداشت، شیشه ها در محل خود باقی نمی ماندند.

مزیت های انواع پروفیل upvc

مزیت-های-انواع-پروفیل
آشنایی با مزیت های این پروفیل ها باعث شده در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

در آشنایی با پروفیل upvc بهتر است حتما راجع به فواید این پروفیل ها اطلاعات کافی کسب کنید. آشنایی با مزیت های این پروفیل ها باعث شده در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

امنیت بالا

امنیت-بالا

در آشنایی با پروفیل upvc بهتر است حتما مزیت های مهم این پروفیل ها را بشناسید. امنیت بالا یکی از مهم ترین مزایای استفاده از پروفیل های یو پی وی سی در تولید در و پنجره های دوجداره است.

امکان کنترل از راه دور

امکان-کنترل-از-راه-دور
امکان-کنترل-از-راه-دور

می خواهید از بسته بودن در و پنجره منزل خود مطمئن شوید؟ می خواهید کودکانتان در صورت نداشتن کلید، پشت در نمانند؟ استفاده از درب و پنجره های دوجداره را به شما پیشنهاد می کنیم. به دلیل وجود پروفیل های یو پی وی سی در تولید این مدل از پنجره ها، به راحتی می توانید سیستم های هوشمند را روی آن ها نصب کنید.

رنگ آمیزی متنوع

رنگ-آمیزی-متنوع

یکی از جذاب ترین مسائل در آشنایی با پروفیل upvc، مربوط به رنگ آمیزی متنوع و مقاوم آن ها است. پروفیل های یو پی وی سی رنگ آمیزی جذابی دارند. همچنین مقاومت رنگ های بکار رفته در آن ها هم بسیار بالا است. پس خیال شما را از بابت تغییر رنگ، جدا شدن رنگ و آسیب به پنجره راحت می کند.

شکل پذیری

شکل-پذیری

پروفیل های یو پی وی سی انعطاف پذیری بالایی دارند، از این رو می توان به راحتی آن ها را شکل داد. بنابراین امکان تبدیل پروفیل های upvc به انواع شکل های هندسی وجود دارد.

تنوع در حالت باز و بسته شدن

تنوع-در-حالت-باز-و-بسته-شدن

یکی دیگر از نمونه های فواید پروفیل های upvc مربوط به تنوع آن ها در حالت باز و بسته شدن است. این پروفیل ها را در انواع درب و پنجره های دوجداره بکار می برند. به همین دلیل هم این محصولات به شیوه های مختلفی باز و بسته می شوند.

استحکام بسیار زیاد

جزئیات پیوست

یکی از مهم ترین معیارها برای آشنایی با پروفیل upvc باید توجه به استحکام آن ها باشد. در و پنجره ها در ساختمان ها نصب می شوند. پس اجزای آن ها( به خصوص پروفیل ها) باید توانایی مقاومت در برابر انواع ضربه ها را داشته باشند.

مقاوم در برابر شستشو

مقاوم-در-برابر-شستشو

درب و پنجره یو پی وی سی به طور خواه ناخواه در برابر رطوبت قرار می گیرد. اما خوشبختانه پروفیل upvc در مقابل شستشو هم از خود مقاومت زیادی نشان می دهند. بنابراین به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.

عایق قوی صدا و حرارت

عایق-قوی-صدا-و-حرارت

به طور کلی درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در برابر عبور صدا و حرارت مقاومت بالایی دارند. هر چه سطح مقطع پروفیل upvc بزرگتر باشد، میزان عایق بودن آن هم بالاتر خواهد رفت. پنجره های سه جداره به دلیل دارا بودن سطح مقطع بزرگتر، از پنجره های تک جداره مقاومت بیشتری خواهند داشت.

برندهای معتبر پروفیل upvc

برندهای-معتبر-پروفیل

وین تک

هافمن

منظر گستر

ویستابست

این ها نمونه هایی از معتبرترین پروفیل های یو پی وی سی در بازار محسوب می شوند.

آشنایی با پروفیل upvc استاندارد

آشنایی-با-پروفیل-upvc-استاندارد
در این بخش از مقاله به نمونه هایی از استانداردهای پروفیل upvc می پردازیم.

چه مدل استانداردهایی در مورد پروفیل های یو پی وی سی رعایت می شود؟ در این بخش از مقاله به نمونه هایی از استانداردهای پروفیل upvc می پردازیم. اگر می خواهید بدانید در آشنایی با پروفیل upvc به چه استانداردهایی باید توجه کنید، حتما اطلاعات این بخش از مقاله را بررسی نمایید.

شرایط ظاهری

آزمون مقاومت حرارتی

 ضربه به پروفیل یو پی وی سی

 کیفیت مواد اولیه در تولید پروفیل upvc

 اندازه و وزن پروفیل یو پی وی سی

خرید انواع پروفیل یو پی وی سی و درب و پنجره دوجداره از منظرگستر

خرید-انواع-پروفیل-یو-پی-وی-سی-و-درب-و-پنجره-دوجداره-از-منظرگستر

شما می توانید با کیفیت ترین نمونه های پروفیل upvc را از شرکت منظرگستر بخواهید. این شرکت تمام محصولات خود اعم از درب و پنجره های یو پی وی سی را با پروفیل های مرغوب upvc تولید می کند.

جهت کسب اطلاع از قیمت و اندازه های پروفیل upvc می توانید با شماره های شرکت مهندسین منظر گستر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *