مهندسین منظـر گستـر

نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

قیمت درب و پنجره Upvc

قیمت درب و پنجره UPVC

 

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت درب و پنجره

 

ابعاد، شکل و سبک پنجره: 

به دلايل آشكار پنجره های استاندارد از پنجره هایی با شکل سفارشی با شکل های غیر معمول مانند پنجره های دایره ای، پنجره های تزئینی و دیگر فرم های غیر متعارف ارزانتر هستند. پنجره های بزرگتر از مواد بیشتری استفاده می کنند به همین دلیل قیمت تمام شده بیشتری دارند. 

یراق آلات مصرفی: 

از یراق آلات برای تأمین امنیت و باز و بسته و قفل شدن پنجره استفاده می شود. معمولا در قیمت یراق آلات عواملی مانند سایز، نوع (بسته به نوع پنجره و بازشو آن)، برند یراق آلات و کشور تولید کننده و همچنین تغییرات نرخ ارز تاثیر گذار است 

هزینه نصب:

هزینه نصب پنجره دو جداره UPVC که توسط نصاب یا تکنسین انجام میشود با توجه به گستردگی و تعداد پنجره ها و شهرت شرکت تولید کننده پنجره متفاوت می باشد.

تغييرات نرخ ارز تغییر:

 در نرخ ارز نیز میتواند در قیمت تمام شده در و پنجره تاثیر مستقیم داشته باشد، به این علت که برخی از لوازم و مواد اولیه مورد استفاده در محصول نهایی وارداتی هستند و باید به صورت دلار پایورو خریداری شوند. در نتیجه باید تغییرات نرخ ارز را هم مد نظر داشت۔

تعداد پنجره ها:

تعداد بهترین پنجره دوجداره که که نیاز به تعویض دارد تاثیر مستقیم بر هزینه ملزومات و هزینه نصاب دارد. برای تعداد پنجره های تعویضی بیشتر، به ابزارآلات و ملزومات و همچنین زمان بیشتری نیاز است۔

نوع شیشه: 

شیشه ها انواع متنوعی دارند و همینطور قیمت های مختلف برای مثال شیشه دوجداره. این نوع شیشه از دوصفحه شیشه ای که فضای ما بین آنها برای عایق کردن حرارتی و صوتی باهوا یا گاز پر شده است، تشکیل گردیده

پروفیل مصرفی: 

آلومینیوم و UPVC رایج ترین جنس های پروفیل مورد استفاده در صنعت در و پنجره هستند. پنجره های آلومینیومی از پنجره های UPVC گرانتر هستند اما قابل بازیافت هستند و از PVC محکمتر و سبکتر هستند. UPVC به میزان چشمگیری ارزانتر است و به نگهداری بسیار کمتری نیاز دارد و بدون نیاز به هرگونه ارتقائی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *