نشانی کارخانه: آزادراه تهران_ساوه ، کیلومتر20

تولید کننده انواع درب و پنجره Upvc

آدرس کارخانه :

آزادراه تهران_ساوه​​ ، کیلومتر20

دفتر مرکزی :

قیمت درب و پنجره Upvc

قیمت درب و پنجره UPVC

 

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت درب و پنجره

 

ابعاد، شکل و سبک پنجره: 

به دلايل آشكار پنجره های استاندارد از پنجره هایی با شکل سفارشی با شکل های غیر معمول مانند پنجره های دایره ای، پنجره های تزئینی و دیگر فرم های غیر متعارف ارزانتر هستند. پنجره های بزرگتر از مواد بیشتری استفاده می کنند به همین دلیل قیمت تمام شده بیشتری دارند. 

یراق آلات مصرفی: 

از یراق آلات برای تأمین امنیت و باز و بسته و قفل شدن پنجره استفاده می شود. معمولا در قیمت یراق آلات عواملی مانند سایز، نوع (بسته به نوع پنجره و بازشو آن)، برند یراق آلات و کشور تولید کننده و همچنین تغییرات نرخ ارز تاثیر گذار است 

هزینه نصب:

هزینه نصب پنجره دو جداره UPVC که توسط نصاب یا تکنسین انجام میشود با توجه به گستردگی و تعداد پنجره ها و شهرت شرکت تولید کننده پنجره متفاوت می باشد.

تغييرات نرخ ارز تغییر:

 در نرخ ارز نیز میتواند در قیمت تمام شده در و پنجره تاثیر مستقیم داشته باشد، به این علت که برخی از لوازم و مواد اولیه مورد استفاده در محصول نهایی وارداتی هستند و باید به صورت دلار پایورو خریداری شوند. در نتیجه باید تغییرات نرخ ارز را هم مد نظر داشت۔

تعداد پنجره ها:

تعداد بهترین پنجره دوجداره که که نیاز به تعویض دارد تاثیر مستقیم بر هزینه ملزومات و هزینه نصاب دارد. برای تعداد پنجره های تعویضی بیشتر، به ابزارآلات و ملزومات و همچنین زمان بیشتری نیاز است۔

نوع شیشه: 

شیشه ها انواع متنوعی دارند و همینطور قیمت های مختلف برای مثال شیشه دوجداره. این نوع شیشه از دوصفحه شیشه ای که فضای ما بین آنها برای عایق کردن حرارتی و صوتی باهوا یا گاز پر شده است، تشکیل گردیده

پروفیل مصرفی: 

آلومینیوم و UPVC رایج ترین جنس های پروفیل مورد استفاده در صنعت در و پنجره هستند. پنجره های آلومینیومی از پنجره های UPVC گرانتر هستند اما قابل بازیافت هستند و از PVC محکمتر و سبکتر هستند. UPVC به میزان چشمگیری ارزانتر است و به نگهداری بسیار کمتری نیاز دارد و بدون نیاز به هرگونه ارتقائی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.